18/10/2017 - Футзальний турнір ГПУ «Львівгазвидобування»

 

Футзальний турнір ГПУ «Львівгазвидобування»

 

12 жовтня у Львові на базі універсального спортивного залу ігрових видів спорту Міністерства оборони України (вул. Транспортна) відбувся традиційний футзальний турнір ГПУ «Львівгазвидобування». Цьогоріч організатори вирішили зробити його відкритим і запросили до участі в ньому гостей - команду 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ ЗСУ та команду Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Такий вибір був зумовлений тим, що цьогорічні змагання були присвячені Дню захисника України та 75-ій річниці з дня створення УПА. Окрім гостей у турнірі взяли участь дві команди організаторів змагань: команда ГПУ «Львівгазвидобування» і команда філії «УГВ - Сервіс». Організаційну підтримку та супровід турніру забезпечила Львівська обласна організація ФСТ «Спартак».

На урочистій церемонії відкриття турніру до учасників змагань з словами привітань звернулися директор газопромислового управління «Львівгазвидобування» Олександр Сендега, голова первинної профспілкової організації ГПУ «Львівгазвидобування» Андрій Левтюх та головний суддя змагань Ігор Власенко. Арбітрами турніру були судді першої категорії Іван Вишиваний та Роман Сенців. Учасники змагань та гості оплесками привітали членів трудового колективу ГПУ «Львівгазвидобування», які боронили рідну землю у зоні АТО Мирона Коцюбу, Павла Сосніна, Михайла Орнецького та Романа Смука.

Змагання відбувалися за круговою системою. Усі матчі проходили у напруженій та видовищній боротьбі. У першому матчі команда «УГВ - Сервіс» впевнено перемогла команду «десантників» з рахунком 5 : 0, однак оскільки було зафіксовано порушення регламенту змагань, то їм було зараховано технічну поразку з рахунком 0 : 1. В наступному матчі команда ГПУ «Львівгазвидобування» виявилась сильнішою за колектив Військово-медичного клінічного центру Західного регіону (4 : 2). Згодом господарі змагань звели внічию матч з «десантниками» (2 : 2) і у впертій боротьбі поступилися своїм колегам з «УГВ - Сервіс» (1 : 4). У свою чергу, команда «УГВ - Сервіс» переконливо перемогла військових медиків (9 : 3), що у підсумку дозволило їм набрати 4 очки і посісти загальне друге місце на цьому турнірі. В заключному матчі військові медики поступилися «десантникам» (2 : 7) і залишилися на останньому рядку турнірної таблиці не здобувши жодного очка. Бронзові нагороди турніру виборола команда ГПУ «Львівгазвидобування» (3 очки), а переможцями змагань стала команда 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ ЗСУ (5 очок). Кращим гравцем турніру визнали Олега Бицка (команда «УГВ - Сервіс»), а кращим воротарем - Максима Пишняка (команда 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ ЗСУ).

За підсумками змагань призери були нагороджені кубками та медалями. Нагородження проводили бувші воїни АТО Мирон Коцюба (130 окремий розвідувальний батальйон військової розвідки Сухопутних військ України), Павло Соснін (51 окрема гвардійська механізована бригада Сухопутних військ України), Михайло Орнецький (оперативно-бойова прикордонна комендатура «Сартана» Донецького прикордонного загону) та Роман Смук (добровольчий спецбатальйон МВС «Дніпро - 1»).