03/10/2017 - ХІХ спартакіада України серед команд державних службовців

 

ХІХ спартакіада  України серед команд державних службовців.

Протягом минулого тижня 26-30 вересня 2017 р. у м. Ужгороді на чудовому спортивному комплексі «Юність» тривали змагання ХІХ спартакіада України серед команд державних службовців. Оргкомітет та Закарпатська влада доклали багато зусиль до того щоб змагання проходили в належних умовах відповідно до сучасних стандартів. До програми спартакіади входило п'ять видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки. Команда Львівщини була сформована з переможців фінальної частини обласної спартакіади, які представляли більшість регіонів нашої області.

В турнірі з футзалу брали участь 20 команд областей України, які були розбиті на чотири групи по п'ять команд. Футзальна команда, ГУДКС України, багаторічний переможець обласних турнірів, була в чудовій спортивній формі склад якої підсилив досвідчений гравець Самбірської ОДПІ - Віталій Стародуб.  Гравці команди з самого початку були націлені на перемогу і легко в груповому турнірі перемогли команду Чернівецької (8:2), Полтавської (2:0), Волинської областей (4:1) і з першого місця турнірної таблиці потрапили у ігри плей-оф. У першому чверть фіналі наші спортсмени зустрілися з командою Запорізької області, де провели не найкращу свою гру і, нажаль, поступилися супернику з рахунком 2:0. Далі була перемога над донетчанами з рахунком 4:0 і остання гра з командою Дніпра в якій нашім гравцям забракло сил і основний час матчу закінчився з рахунком 0:0, а по штрафним ударам Дніпропетровці були фартовішими і перемогли з рахунком 6:5. Таким  чином наші футболісти завершили змагання на шостому місці.

Волейбольна команда базувалася на гравцях Миколаївської РДА до якої долучилися два гравці Жидачівського району, один Турківського та один з апарату ЛОДА. Значно послабився потенціал команди через відмову брати участь двох провідних гравців з  Західного Офісу держаудитслужби, які запрошувалися до її складу. В груповому турнірі наші спортсмени зазнали двох поразок від команд Хмельницької та Рівненської областей, а далі ще травма (розрив ахіла) провідного гравця Олега Рогача зовсім розбалансувала команду і таким чином вона опинилася на 20-му місці з 21-ї команди.

У змаганнях з настільного тенісу нашу команду представляли - головний державний інспектор управління соцзахисту населення Жидачівської РДА - Надія Самборська, яка виборола 12 місце з 20 учасниць, а у чоловіків - головний спеціаліст відділу оргроботи та контролю апарату ОДА - Олег Бонцаревський, у якого чомусь гра не складалася у його звичній манері і в результаті 13-те місце серед 21-го учасників.

У змаганнях з шахів особливо не було чим похвалитися. Серед жінок , дебютантка команди Ірина Маслюк з Жовкви та Василь Ладанай з Самбора вибороли відповідно 18-те та 9-те місця.

А от у шашках наша команда у складі заступника керівника апарату - начальника організаційного відділу Турківської РДА - Богдана Москаля та головного держаного ревізор-інспектора Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС - Олени Біленької блискуче провели турнір продемонструвавши височайший клас шашкової гри і стали переможцями турніру з величезним відривом у 7 очок від другої команди в турнірній таблиці Запорізької області.

Богдан Москаль впевнено виборов золоту медаль в особистому заліку, а Олена Біленька - срібну, набравши однакову кількість очок з переможницею турніру Юлією Шевцовою з м. Києва поступившись їй лише за додатковим показником. Такий феєричний виступ, це великий успіх нашого шашкового тандему з яким їх поздоровляє і щиро вітає президія ЛОО ФСТ «Спартак».

У загальнокомандному заліку, за підсумками всіх видів програми спартакіади наша команда посіла 10-те місце з 22-х команд областей України.


Заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак»      І.Власенко