19/09/2017 - Змагальні вихідні юних борців

 

Змагальні вихідні юних борців

Цими вихідними вихованці СДЮШОР «Спартаківець» взяли участь у трьох спортивних змаганнях.

16-17 вересня 2017 р. в м. Мінську, столиці Білорусі, відбувся  47-й міжнародний турнір Гран-Прі з вільної боротьби на призи триразового Олімпійського чемпіона Олександра Медведя, якому в цьому році виповнилося 80 років. У Гран-Прі взяли участь кращі борці планети, олімпійські чемпіони та чемпіони світу. До складу збірної команди України  входила львівська спартаківка, МСУМК Ангеліна Лисак (тренери-викладачі Кушнір А.В. та Скобельський О.З.), яка виступала у ваговій категорії до 60 кг і стала переможницею турніру.

Другі змагання відбулися у м. Виноградів (Закарпатська область) турнір пам'яті видатного борця Карпатського краю С. Кутлана, видатного тренера Закарпаття Е.Кудрона та з нагоди Дня м. Виноградів. У турнірі взяли участь понад 200 юних спортсменів з 20-ти команд із Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Львівської, Донецької, Закарпатської областей України та команда з Білорусі (м. Брест). СДЮШОР «Спартаківець» у цих змаганнях представляли спортсмени із відділення школи смт. Щирець: Голубник Микола (вагова категорія до 38 кг), Білий Олег (вагова категорія 47 кг), яких тренує тренер-викладач Ткачишин С. І. та Стасевич Андріана (відділення м. Львова)  вагова категорія до 27 кг (тренер-викладач Борисенко В.І.). У підсумку Андріана стала чемпіонкою змагань, а Олег виборов срібну нагороду.

Треті змагання проходили у м. Чернівці, де відбувся турнір пам'яті В.А. Кудрявцева, у  якому взяли участь вихованці тренера - викладача Борисенка В.І.: Заліско Іван, Яремчук Святослав (вагова категорія до 29 кг), Васьковський Павло (вагова категорія до 48 кг) та Козачок Максим (вагова категорія до 53 кг). У підсумку Заліско Іван та Козачок Максим вибороли срібні нагороди, а Павло Васьковський здобув бронзу.

Адміністрація спортивної школи вітає тренерів та спортсменів із перемогами.