09/07/2017 - Тетяна Кіт знову підтвердила свій клас

 

Тетяна Кіт знову підтвердила свій клас

Свій останній старт перед чемпіонатом світу, який відбудеться в серпні в Парижі, збірна команда України з вільної боротьби провела у Варшаві на турнірі «Poland open». Львівський «Спартак» у збірній представляли Ірина Гусяк (вагова категорія 53 кг), Тетяна Кіт (вагова категорія 55 кг) і Ангеліна Лисак (вагова категорія 60 кг).

У суботу 8 липня, в перший змагальний день, у боротьбу вступили Тетяна Кіт і Ангеліна Лисак. Впевнену боротьбу на цьому турнірі продемонструвала Тетяна Кіт, яка виборола золоту нагороду, до речі, єдину у нашій команді. У першому поєдинку Тетяна перемогла монгольську спортсменку Д.Еркхембаяр з рахунком 6 : 1. Її наступною суперницею була представниця Казахстану Маріна Сєднєва, яку Тетяна поклала на лопатки ще у першому періоді за рахунку 4 : 0. Така ж доля спіткала у півфіналі росіянку Вероніку Чумікову, яка програла на туше теж у першому періоді за рахунку 8 : 0. У фіналі нашій спортсменці протистояла ще одна росіянка Ніна Мєнкова. Підсумок цієї сутички - 10 : 4 на користь львівської спартаківки.

Ще одна наша представниця, Ангеліна Лисак, боролося після травми і, на жаль, їй не вдалося досягти високого результату. Ангеліна на цьому турнірі стала п'ятою, зазнавши по ходу змагань двох поразок: від китайської спортсменки Жан Тінк Шоу та казашки Аллим Касімової.

Ірина Гусяк стартувала у неділю поєдинком з досвідченою борчинею з Румунії Естерою Добрес. Однак румунка на килим не вийшла, очевидно, далася взнаки травма. У другому поєдинку на Ірину чекала ще одна знана спортсменка, полька Роксана Засіна. Наша спортсменка по ходу поєдинку постійно атакувала, однак так і не зуміла підібрати ключі до оборони суперниці і у підсумку поступилася з рахунком 0 : 4. У втішному поєдинку за вихід у малий фінал Ірина перемогла представницю Казахстану Е.Тісіну (9 : 5), однак після цього поступилася росіянці Юлії Малишевій (4 : 6) і у підсумковому протоколі зайняла п'яту позицію.