07/06/2017 - Відкритий міжнародний турнір з баскетболу серед дівчат «Нові імена»

 

Відкритий міжнародний турнір з баскетболу серед дівчат «Нові імена»

З 3 по 5 червня у Львові відбувся відкритий міжнародний турнір з баскетболу «Нові імена» серед дівчат 2005-2006 р.н. і молодших, який був присвячений Дню захисту дітей. Організаторами турніру виступили ДЮСШ ігрових видів спорту «Спартак» Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» (директор Л.О.Чубаєва) та управління молоді та спорту Львівської міської ради.

Загалом у змаганнях взяли участь сім команд: ДЮСШ ігрових видів спорту «Спартак» (м.Львів), ОДЮСШ м.Червоноград, ОДЮСШ м.Івано-Франківськ, команда с.Мамаївці Чернівецька обл., ДЮСШ м.Сокаль, ДЮСШ м.Хмельницький та ДЮСШ м.Черкаси.

Змагання проводилися у м.Львові на базі спортивного комплексу ЛДУФК (вул. Черемшини,17) за коловою системою. Всі три ігрових дні пройшли в напруженій, цікавій, видовищній та безкомпромісній боротьбі. Незважаючи на свій юний вік, учасники продемонстрували цілком пристойний рівень спортивної майстерності.

У підсумку місця розподілилися наступним чином:

І місце - ДЮСШ м.Червоноград;

ІІ місце - ДЮСШ м.Хмельницький;

ІІІ місце - ОДЮСШ м.Івано-Франківськ;

ІV місце - ДЮСШ ігрових видів спорту «Спартак» (м.Львів);

V місце - ДЮСШ м.Сокаль;

VІ місце - команда с.Мамаївці Чернівецька обл.;

VІІ місце - ДЮСШ м.Черкаси.

Переможці були нагороджені кубками, а всі учасники - дипломами та медалями. Кожна юна спортсменка отримала пам'ятний сувенір турніру. Також у кожній команді були визначені кращий гравець та кращий універсальний гравець, яким також були вручені нагороди.

 


Директор ДЮСШ ІВС«Спартак»             Л.О.Чубаєва