29/05/2017 - “Турнір сильніших» м.Львова з кікбоксингу серед юнаків та дівчат

 

"Турнір сильніших» м.Львова з кікбоксингу серед юнаків та дівчат

26 та 27 травня в залі боксу спортивного комплексу СКА по вул. Клепарівській 39а, проходив «Турнір сильніших» м.Львова з кікбоксингу серед юнаків та дівчат. Змагання проводила ДЮСШ «Фаворит» за підтримки управління молоді та спорту ЛМР. У турнірі брали участь 8 команд з ДЮСШ та клубів м.Львова, а загальна кількість учасників становила 80 спортсменів.

ДЮСШ "Фаворит" представляла команда тренера Гоменюка Т.І. Особливо слід відзначити виступи таких його учнів як Наконечного Максима (переможець у ваговій категорії 50 кг), Мерзу Тимофіія (виборов перше місце у ваговій категорії 30 кг) та Кучинського Анатолія (переможець у ваговій категорії 70 кг). Хоча в кожній команді - учасниці були свої фаворити. У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда ДЮСШ "Фаворит", другими  стали СК "Тайфун", а замкнули трійку сильніших представники СК "Олімп".

"Турнір сильніших" м.Львова був останнім турніром перед чемпіонатом світу серед дітей, який цьогоріч буде проходити в Болгарії у вересні місяці. Остаточний склад команди на чемпіонат світу буде визначено за підсумками проведення навчально - тренувальних зборів.