26/05/2017 - X Всеукраїнський турніру з футболу серед дітей “ЛЕГЕНДИ СПАРТАКА”. Прес-конференція та анонс змагань

 

X Всеукраїнський турніру з футболу серед дітей "ЛЕГЕНДИ СПАРТАКА". Прес-конференція та анонс змагань

25 травня у прес-центрі Leopolis відбулась прес-конференція присвячена проведенню X Всеукраїнського турніру з футболу серед дітей «Легенди Спартака» - 2017». У заході взяли участь організатори змагань, спонсори та спортсмени.

Розпочали прес-конференцію із приємної процедури вшанування майстра спорту міжнародного класу Тетяни Кіт, яка нещодавно стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби серед спортсменів віком до 23-х років. Першим її привітав голова Львівської обласної організації ФСТ "Спартак" Віктор Первачук. Тренер Тетяни, майстер спорту міжнародного класу Орест Скобельський зазначив, що попереду чемпіонат світу у Польщі і вони докладуть усіх зусиль, аби львівська борчиня підтвердила своє високе реноме і також піднялась на п'єдестал пошани.

Генеральний спонсор турніру - Віталій Ковтун, громадський діяч, політик, голова благодійного фонду Віталія Ковтуна, у своєму виступі зазначив, що спорт і фізична культура загалом - ті сфери, які сьогодні потребують популяризації та підтримки. Він також привітав Тетяну Кіт і вручив їй цінний подарунок та квіти.

Щодо турніру "Легенди Спартака", то він відбуватиметься з 6 по 8 червня у Львові на базі спортивно-розважального комплексу "Медик". У змаганнях братимуть участь діти двох вікових груп (2009 та 2010 років народження). Загалом до Львова планують завітати 24 команди з Хмельницького, Черкас, Чернігова, Тернополя, Одеси та Ужгорода. Початок змагань щодня о 10:00 год.

Своє бачення перспектив розвитку та популяризації фізичної культури та спорту у нашому регіоні загалом, та дитячого футболу зокрема, виклали Віталій Ковтун, голова львівської міської організації ФСТ «Спартак», директор турніру Андрій Перчак, голова Львівської обласної організації ФСТ "Спартак" Віктор Первачук. Згодом вони відповіли на численні запитання журналістів та усіх присутніх. Завершилась прес-конференція запрошенням відвідати турнір та повболівати за юних футболістів.