19/05/2017 - Відкритий турнір м. Львова з боксу «Чемпіон рингу»

 

Відкритий турнір м. Львова з боксу «Чемпіон рингу»

12-13 травня 2017 р. у  новому боксерському залі, що розташований на базі НБОВС МО України у м.Львові по вул. Клепарівська, 39а,  ДЮСШ «Фаворит» вперше провела відкритий турнір м. Львова з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н. «Чемпіон рингу».

У турнірі взяло участь шість львівських команд - СДЮШОР 2, ДЮСШ «Берізка», спортивний клуб «Гетьман», КДЮСШ «Колос», спортивний клуб «Лемберг», ДЮСШ «Фаворит» і команда ДЮСШ м.Радехів. 56 юних боксерів показали видовищні бої. Вихованці молодого тренера Віталія Фецини такі, як брати Сергій та Юрій Березовські, Коломієць Владислав, Савенко Олег, Копитко Ростислав,  Конський Павло, Сальва Ростислав, Святий Гордій стали переможцями та призерами цього турніру у своїх вагових категоріях. За результатами змагань була відібрана команда, яка гідно представлятиме місто Львів на ХІV Всеукраїнській спартакіаді «Юний спартаківець» серед дітей та підлітків у м. Скадовську з 29 травня по 03 червня 2017 р.

Спортивна школа «Фаворит» висловлює щиру подяку Львівській міській раді у наданні фінансової підтримки, щодо проведення змагань. Для популяризації і розвитку та широкого залучення юнаків та дівчат до занять боксом, ДЮСШ «Фаворит», за підтримки міської ради, планує в подальшому цей турнір зробити традиційним.