15/05/2017 - Завершилися групові змагання V Спартакіади Львівщини серед депутатів обласної ради, міських рад (міст обласного значення), районних, міських, сільських та селищних рад

 

Завершилися  групові змагання V Спартакіади Львівщини серед депутатів обласної ради,  міських рад (міст обласного значення), районних, міських, сільських та селищних рад

 

Відбулися заключні змагання  І-го етапу V Спартакіади Львівщини серед депутатів обласної ради, міських рад (міст обласного значення), районних, міських, сільських та селищних рад. В 3-й групі 13.05.2017 р. у м.Жовква взяли участь збірні команди п'яти районів області: Жовківського, Яворівського, Перемишлянського, Городоцького та Буського. На урочистому відкритті учасників вітали голова Жовківської районної ради Роман Горбань, голова Жовківської РДА Надія Щур, голова Перемишлянської районної ради Роман Андрусишин та головний суддя Спартакіади Ігор Власенко.

Змагання з ігрових видів спорту (волейболу та футзалу) проходили, як завжди, дуже цікаво і видовищно. У волейболі більш зіграніше виглядала команда Городоцького р-ну, яка з незначною перевагою подолала опір господарів майданчику і отримала перемогу в турнірі. На 3-му місці завершила змагання команда з Яворова і замкнули четвірку спортсмени Перемишлянського р-ну.

У футзалі брало участь п'ять команд і основна боротьба точилася між командами Буського р-ну, які представляли збірну команду області на І-й та ІІ-й Всеукраїнських Спартакіадах, та Яворівського району. Цього року перевага була на боці яворівчан, які в очному матчі здобули переконливу перемогу над суперником з рахунком 2:0. Третіми змагання закінчили спортсмени Городоцького р-ну, четвертою стала команда Перемишлянського р-ну і замкнула турнірну таблицю команда господарів майданчику.

У змаганнях з настільного тенісу перемогу святкував Василь Гринчук (м. Жовква), другим став  Юрій Ліщинський (м. Городок) і на третьому місці завершив змагання  Юрій Федорець (м. Яворів). Серед жінок змагалися лише дві учасниці, де Іванна Попик з Новояворівська програла Оксані Гладиш з Городка.

Серед шахістів перемогу здобув досвідчений голова Свідницької сільської ради  Ігор Ільницький, учасник минулорічного Всеукраїнського фіналу у м. Чорноморську. Друге місце посів Тарас Курилець з Городка, на третьому - Роман Батіг з Перемишлянського р-ну. Серед жінок, як і в настільному тенісі, змагалися дві учасниці, де Любов Орищин з Жовкви перемогла Ольгу Созанську з Яворова.

У турнірі з шашок переміг Зеновій Яворівський з Жовкви. Другим став Павло Галамай з Яворова, а на третьому місці змагання завершив Михайло Виздра з Городоччини. У жінок перемогу святкувала Любов Дубневич з Яворівського р-ну, Надія Ковалик з Буська була другою і Катерина Кеньо з Городка, депутат обласної ради, завоювала бронзову нагороду.

Підведення підсумків зональних змагань проводилось в сесійному залі Жовківської районної ради. Зі словами вітання і поздоровлення до учасників змагань  звернулися голова Жовківської районної ради Роман Горбань, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, депутати обласної ради Василь Баран та Катерина Кеньо, а також головний суддя змагань Ігор Власенко. Хоча групові змагання вважаються проміжним етапом спартакіади, нагородження на якому не заплановано, але з ініціативи Романа Горбаня переможці, призери та представники команд були нагороджені пам'ятними подарунками і сувенірами. Всі учасники змагань отримали чудовий заряд бадьорості, перебували у піднесеному настрої, щиро дякували господарям за відмінну організацію змагань і дружню атмосферу і вже обговорювали свої плани на майбутній рік.

Таким чином, визначилися учасники фінальної частини V Спартакіади Львівщини серед депутатів обласної ради, міських рад (міст обласного значення), районних, міських, сільських та селищних рад.


20 травня 2017 р. (Стрийський парк, спортивний комплекс кафедри фізичного виховання НУ «Львівська політехніка»

Волейбол

1.      Сокальська РР

2.      Турківська РР

3.      Городоцька РР

4.      Сколівська РР


Настільний теніс

(чоловіки)

-         Ігор Плечінь - Сокальська РР

-         Ігор Піхоцький - Старосамбірська РР (відмова)

-         Сергій Сушинський - Турківська РР

-         Ігор Мадай - Пустомитівська РР

-         Василь Гринчук  - Жовківська РР


(жінки)

-         Олена Ляхович - Мостиська РР

-         Надія Самборська - Жидачівська РР

-         Юлія Новосад - Сокальська РР

-         Оксана Гладиш - Городоцька МР


Шахи

(чоловіки)

-         Іван Дуда - Турківська РР

-         Андрій Кобрій - Жидачівська РР

-         Андрій Герасимів - Червоноградська МР

-         Ігор Ільницький - Яворівська РР


(жінки)

-         Марія Мартин - Мостиська РР

-         Богдана Пеняк - Жидачівська РР

-         Любов Орищин - Жовківська РР


Шашки

(чоловіки)

-         Василь Костишак - Турківська РР

-         Степан Чумак - Пустомитівська РР

-         Зеновій Яворівський - Жовківська РР


(жінки)

-         Галина Матківська - Турківська РР

-         Оксана Шминець - Жидачівська РР

-           Любов Дубневич - Яворівська РР21   травня 2017 р.  (Стрийський парк - зал ігрових видів спорту обласної ДЮСШ)

Футзал

1.      Бродівська РР

2.      Мостиська РР

3.      Яворівська РР

4.      Миколаївська РР


Головний суддя змагань                                       Ігор Власенко