11/05/2017 - Стартувала V спартакіада серед депутатів обласної ради, міських (міст обласного значення), районних, міських, сільських та селищних рад Львівщини

Стартувала V спартакіада серед депутатів обласної ради, міських (міст обласного значення), районних, міських, сільських та селищних рад Львівщини

 

 

6 травня відбувся старт V спартакіади серед депутатів обласної ради, міських (міст обласного значення), районних, міських, сільських та селищних рад Львівщини.

Змагання розпочались у трьох групах: м. Червоноград, м.Миколаїв та м.Старий Самбір. На урочистих церемоніях з нагоди старту змагань учасників вітали представники Львівської обласної організації ФСТ «Спартак», голови місцевих рад народних депутатів, представники громадськості. В усіх групах змагання проходили у напруженій, видовищній боротьбі, а рівень окремих поєдинків був зовсім не аматорським. На жаль, з невідомих причин на змагання не прибули збірні команди Кам'янко-Бузької та Самбірської районних рад, а деякі команди не виставили своїх представників в окремих видах.

У м.Червонограді змагалися команди Бродівської, Сокальської районних рад та господарі - збірна команда Червоноградської міської ради. У змаганнях з футзалу місця розподілилися наступним чином: 1. Бродівська районна рада; 2. Червоноградська міська рада; 3. Сокальська районна рада. Натомість у змаганнях з волейболу збірна Сокальської райради взяла переконливий реванш і виборола перше місце. Другою тут стала збірна депутатського корпусу Бродівщини, а господарі змагань замкнули трійку.

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків першість виборов Ігор Плечінь (Сокаль), другим став Петро Остапик (Червоноград), третім - Андрій Дудчак (Броди). У цьому виді програми серед жінок, на жаль, була лише одна представниця - Юлія Новосад з Сокальщини, яка автоматично отримала право на участь у фіналі. Аналогічна ситуація склалася у турнірі шахістів-чоловіків. Єдиний представник Андрій Герасимів (Червоноград) вийшов у фінальну частину змагань. У змаганнях з шашок жодна з команд не виставила своїх представників.

На зональні змагання у Старому Самборі, окрім господарів, прибули команди Мостиської та Турківської районних рад. У змаганнях з волейболу перемогу святкувала команда з Турківського району, на другому місці - представники Мостиського району, а на третьому - команда господарів. За скороченою програмою відбувся турнір з футзалу, оскільки команда Турківської райради команди не виставила. Перепустку у фінальну частину обласної спартакіади здобули представники Мостиської райради, на другому місці - команда зі Старого Самбора.

Відмінний результат продемонстрували депутати Турківськой райради у змаганнях з шашок та шахів. Вони здобули три з чотирьох перших місць у цих видах програми. У шашках серед чоловіків переміг Василь Костишак (другим став Юрій Терлецький зі Старого Самбора, третім - Роман Бішко з Мостиськи), серед жінок - Галина Матківська (на другому місці - Віра Турій зі Старого Самбора). У шахах серед чоловіків переміг Іван Дуда, за ним фінішували Іван Корнесьо (Мостиська) та Андрій Грабовецький (Старий Самбір). Серед жінок у зональних змаганнях перемогла Марія Мартин (Мостиська), як єдиний учасник турніру. За таким самими сценарієм першість серед жінок у настільному тенісі здобула Олена Ляхович також з команди Мостиської райради. У чоловіків найкращим тенісистом став Ігор Піхоцький (Старий Самбір), який випередив Сергія Сушинського (Турка).

Зональні змагання у м.Миколаєві виявились єдиними з повним представництвом: тут змагалися команди Сколівської, Пустомитівської, Жидачівської районних рад та господарі майданчика. Дуже потужно і переконливо виглядала на футзальному майданчику команда господарів, яка легко здобула перемогу у турнірі. Другими фінішувала команда Пустомитівської райради і третіми - команда зі Сколе. Сколівчани реабілітувалися у змаганнях з волейболу, де доволі несподівано вибороли перше місце. У дуже напруженому поєдинку вони здобули вольову перемогу над фаворитами змагань, командою господарів, з рахунком 2 : 1. На третьому місці завершила виступ команда з Жидачівського району і замкнули турнірну таблицю волейболісти Пустомитівського району.

У змаганнях з шахів місця розподілилися наступним чином. Чоловіки: 1. Андрій Кобрій (Жидачівський район); 2. Іван Буга (Миколаївський район); 3. Володимир Бешлей (Пустомитівський район); 4. Микола Сулима (Сколівський район). Жінки: 1. Богдана Пеняк (Жидачівський район); 2. Катерина Гудима (Миколаївський район); 3. Христина Хамуляк (Пустомитівський район).

У змаганнях з шашок серед жінок перемогла Оксана Шминець (Жидачівський район), другою стала Христина Хамула (Пустомитівський район) і третьою - Оксана Тимків (Миколаївський район). У чоловіків у цьому виді домінував Степан Чумак (Пустомитівський район), на другому місці Михайло Сородник (Сколівський район) і на третьому - Ігор Соснило (Миколаївський район).

Найкращий результат серед тенісисток продемонструвала Надія Самборська (Жидачівський район), яка випередила Анастасію Сенців (Миколаївський район), Вишинську Ірину (Пустомитівський район) та Галину Маринець зі Сколівського району. У чоловіків у цьому виді першість здобув Ігор Мадай (Пустомитівський район), другим став Володимир Матвіїшин з команди господарів, третім - Іван Качараба (Жидачівський район) і четверте місце - у Ярослава Кожана з команди Сколівського району.

Зональні змагання завершаться 13 травня у м.Жовкві, де у боротьбу окрім господарів, вступлять представники депутатського корпусу з Яворівського, Буського Перемишлянського та Городоцького районів.

Фінальна частина обласної спартакіади відбудеться 20-21  травня 2017 року. Всі види програми спартакіади (крім футзалу) відбудуться 20 травня у Львові на базі спортивного комплексу НУ «Львівська політехніка» (вул. У.Самчука, Стрийський парк). Змагання з футзалу відбудуться 21 травня 2017 року у залі ігрових видів спорту обласної ДЮСШ (Стрийський парк).

Головний суддя змагань                                  І.Власенко