03/05/2017 - Успішні старти спартаківських п’ятиборців

 

Успішні старти спартаківських п'ятиборців

З 24 по 29 квітня у м.Дніпро відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства в серед юнаків та дівчат, у якому взяла участь велика група юних спартаківців з ДЮСШ «Фаворит». Свої найкращі результати наші представники показали у триборстві. Руслана Война стала дворазовою чемпіонкою України (в особистому заліку та у складі команди). Зовсім трішки відстав від неї Валентин Ільків. Валентин став чемпіоном у складі команди і срібним призером в індивідуальному заліку. Також золоті медалі у складі команди здобули Ольга Клуннікова та Андрій Зубач. В індивідуальному заліку Ольга стала четвертою, а Андрій - п'ятим.

У двоборстві найкращий результат серед наших спортсменів показала Юлія Федун, яка стала четвертою і в особистому, і в командному заліку. З однаковим результатом завершили ці змагання Віталій Слонівський та Микола Санніков. Хлопці стали шостими у складі команди та четвертими в особистому заліку. Ще один наш представник - Павло Лозинський також став шостим у складі команди і 22-м в особистому заліку.

Також у м.Дніпро розігрувався Кубок України з сучасного п'ятиборства серед дорослих. Відмінно виступив на цих змаганнях наш Юрій Федечко. Юрій став володарем Кубка України в особистому заліку.