02/05/2017 - Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед дорослих

 

Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед дорослих

 

Сьогодні в сербському місті Нові Сад стартував чемпіонат Європи з вільної боротьби серед дорослих і вже виявлені переможці у деяких вагових категоріях серед жінок і чоловіків. У ваговій категорії 48 кг золоту медаль виборола колишня вихованка львівського «Спартака» Марія Стадник, яка у фіналі перемогла Ілону Семків (Івано-Франківська обл., Україна) з рахунком 10 : 0. Марія виглядала дуже переконливо і усіх своїх суперниць перемагала з явною перевагою 10 : 0.

У ваговій категорії 63 кг бронзу завоювала львів'янка Юлія Ткач-Остапчук, яка поступалася в ¼ фіналу болгарській спортсменці Ясмін Тайбе, у якої раніше вигравала. У бронзовому фіналі Юлія здобула перемогу над росіянкою Інною Тражуковою, при чому по ходу поєдинку вона програвала 0 : 7, але перемогла на туше.

Завтра вступають у бій наші дівчата, вихованки львівського «Спартака» Ірина Гусяк (вагова категорія 53 кг) і Ангеліна Лисак (вагова категорія 60 кг). Жереб не був прихильним до них: в перших сутичках їм доведеться зустрітися з сильними суперницями. Ірині буде протистояти представниця Греції Марія Преволакі, яка вже один раз завадила нашій спортсмені вибороти європейське золото. Правда, Ірина повністю реабілітувалась, перемігши гречанку на чемпіонаті світу. Ангеліна зустрінеться з досвідченою латвійською спортсменкою Анастасією Грігорьєвою, яка є призером чемпіонатів світу та Європи. Незважаючи на це, ми сподіваємося, що завтрашній день принесе нам медалі і бажаємо нашим дівчатам успіху.