21/04/2017 - Cпартакіада працівників газопромислового управління «Львівгазвидобування - 2017»

 

Cпартакіада працівників газопромислового управління «Львівгазвидобування - 2017»

 

20 квітня у Львові в залі спортивних ігор Міністерства оборони України (вул. Генерала Грекова) відбулася спартакіада працівників газопромислового управління «Львівгазвидобування - 2017». У змаганнях взяли участь шість команд: Стрийського, Пасічнянського, Хідновицького, Комарнівського, Локачинського нафтогазопромислів та команда апарату управління. Загальна кількість учасників змагань становила 83 особи. До програми спартакіади були включені наступні види спорту: армспорт, футзал, волейбол, гирьовий спорт і перетягування линви.

На урочистому відкритті учасників спартакіади привітали заступник директора ГПУ «Львівгазвидобування» Володимир Мартинець, голова профспілкового комітету ГПУ «Львівгазвидобування» Андрій Левтюх, голова Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Віктор Первачук, головний суддя змагань Ігор Власенко.

Змагання з гирьового спорту та армспорту проводилися у трьох вагових категоріях: до 70 кг, до 90 кг і 90+ кг. У найлегшій ваговій категорії серед гирьовиків переміг Юрій Малечко з команди Локачинського НГП. Другим став Ігор Зубко (Пасічнянський НГП), а третім - Роман Масний (команда апарату управління). У ваговій категорії до 90 кг першість здобув Юрій Скринник (Стрийський НГП), другим фінішував Іван Крицун (Пасічнянський НГП), а третім - Володимир Сухорський (команда апарату управління). Серед важковаговиків не було рівних Роману Гнатківу з команди Стрийського НГП, другим став Валерій Мачеброда (команда Локачинського НГП), а третім - Іван Григорук (Пасічнянський НГП). Серед команд гирьовиків перемогли представники Пасічнянського НГП (78 очок), другою фінішувала команда Стрийського НГП (60 очок) і третьою стала команда Локачинського НГП - 57 очок.

У ваговій категорії до 70 кг серед армспортсменів свою другу перемогу на спартакіаді здобув Юрій Малечко. Другим став Роман Путас (Хідновицький НГП), а третім - Юрій Люкас (команда апарату управління). У ваговій категорії до 90 кг призові місця розподілилися наступним чином: 1. Михайло Кріцак (Пасічнянський НГП); 2. Роман Гойсак (Стрийський НГП); 3. Олег Дацюк (Локачинський НГП). У найважчій ваговій категорії переміг Володимир Яцик (команда апарату управління), на другому місці - Василь Томчак (Стрийський НГП) і замкнув трійку призерів Володимир Тістечок (Хідновицький НГП). У командних змаганнях у цьому виді спорту склалася цікава ситуація: три команди набрали однакову кількість очок - 54. Тому переможця і призерів довелося визначати за додатковими показниками. Першість віддали команді апарату управління. Друге місце посіла команда Локачинського НГП. У цих двох команд виявились однакові показники (одне перше і одне третє місце), однак команді апарату управління вдалося перемогти у найпрестижнішій ваговій категорії 90+ кг. Третьою стала команда Стрийського НГП.

«Родзинкою» змагань стали безсумнівно баталії представників ігрових видів сорту. За рішенням суддівської колегії волейбольний турнір відбувся за коловою системою. Це зробило його найбільш тривалим у часі, однак і найбільш об'єктивним за результатом. Боротьба на волейбольному майданчику точилася запекла. Жодній з команд, навіть переможниці, не вдалося уникнути бодай однієї поразки, однак безперечними лідерами були команди з Комарного, Хіднович і Стрия, які здобули по чотири перемоги кожна і у кінцевому підсумку розіграли між собою місця на п'єдесталі. У результаті запеклих баталій перемогу святкували представники Комарного. Друге і третє місце поділили поміж собою команди Хідновицького та Стрийського нафтогазопромислів. Четвертими фінішували представники апарату управління, п'ятими - команда Пасічнянського нафтогазопромислу і шостими - команда з Локачинського нафтогазопромислу.

Дуже емоційно проходили змагання з перетягування линви. Вболівальники активно підтримували учасників. Найвправнішими у цій дисципліні виявились представники Стрия, які у фінальній сутичці перемогли команду з Пасічної. Третє і четверте місця розділили між собою команди з Хіднович і апарату управління, а п'яте і шосте - команди Комарнівського і Локачинського нафтогазопромислів.

Як завжди видовищно проходили змагання з футзалу. Шість команд були розділені на дві групи. У групі А виступали команди з Локачів, Хідновичів та Пасічної. У групі Б - команди апарату управління, Комарного і Стрия. У матчі за третє місце зійшлися команди Хіднович і Комарного. Переконливу перемогу з рахунком 4 : 1 святкували представники Комарного. У головному фіналі зустрічалися команди апарату управління і Пасічної. Матч видався дуже напруженим і багатим на гольові моменти. Суперники були варті один одного, однак фортуна все ж один раз усміхнулася представникам команди апарату управління, які перемогли у цьому протистоянні з мінімальною перевагою (1 : 0). П'яте і шосте місця розділили команди зі Стрийського і Локачинського нафтогазопромислів.

У загальнокомандному заліку перемогу у спартакіаді і головний кубок змагань виборола команда Пасічнянського НГП (302 очки). Другими стали представники апарату управління (276 очок) і третіми - команда Стрийського НГП (261 очко). Далі розташувались команди з Локачів (241 очко) і Хідновичів (219 очок). Замкнули турнірну таблицю представники Комарнівського нафтогазопромислу (147 очок).


 

ЗВЕДЕНА  ТАБЛИЦЯ

Спартакіади працівників газопромислового управління «Львівгазвидобування»

20.04.2017 р.                                                                                                                        м.Львів

 

 

 

команда

 

футзал

 

волей-бол

армспорт

гиря

пере-тягув.

линви

 

сума очок

 

М

вагова категорія

вагова категорія

до 70 кг

до 90 кг

90+ кг

до 70 кг

до 90 кг

90 + кг

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

 

 

1

Пасічна

2

55

5

40

4

22

1

30

4

22

2

27

2

27

3

24

2

55

302

1

2

Апарат

1

60

4

45

3

24

4

22

1

30

3

24

3

24

*

*

3-4

47

276

2

3

Стрий

5-6

37

3

50

*

*

2

27

2

27

*

*

1

30

1

30

1

60

261

3

4

Локачі

5-6

37

6

35

1

30

3

24

5

21

1

30

*

*

2

27

5-6

37

241

4

5

Хідновичі

4

45

2

55

2

27

5

21

3

24

*

*

*

*

*

*

3-4

47

219

5

6

Комарно

3

50

1

60

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

5-6

37

147

6

Примітка: * - команда у цьому виді не була представлена

 

Головний суддя                                                 Власенко І.П.