11/04/2017 - Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок

 

Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок

З 8 по 10 квітня у м. Івано-Франківську  проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1997-1999 р.н. На цих змаганнях львівський «Спартак» представляли 13 учасників, восьмеро з яких повернулися додому з нагородами. Загалом юні спартаківці здобули три золоті, одну срібну та чотири бронзові нагороди.

У ваговій категорії 60 кг перше місце посів Артем Джелема, МСУ. На шляху до фіналу у напруженій боротьбі Артем здобув  п'ять  перемог.

У ваговій категорії до 55 кг львівський «Спартак» представляв Василь Ільницький. В перших двох поєдинках Василь переміг на туше, однак у ½ фіналу він програв Візиру П. (Харківська обл.). У бронзовому фіналі Василь з явною перевагою (14 : 2) переміг представника Полтавщини  Кривенка А.

У ваговій категорії до 84 кг бронзову нагороду здобув вихованець спартаківської школи боротьби Василишин Назар.

Ще одну бронзову нагороду для команди львівського «Спартака» виборов молодий перспективний борець Ідзінський Юрій, МСУ, який виступав у важкій ваговій категорії (до 120 кг).

Ще вагомішим медальним здобутком відзначилися наші дівчата. У ваговій категорії до 48 кг було лише три учасниці. Клас Оксани Лівач (МСУМК) був набагато вищим за інших, тому вона без особливих зусиль виборола титул чемпіонки України.

У ваговій категорії до 51 кг Ольга Загайська (МСУ), в першому поєдинку перемогла борчиню з Харкова Лепеху В. (10:0), а в другому  програла з таким же рахунком (0:10) представниці Івано-Франківська Березі Х., яка є бронзовою призеркою чемпіонату світу. У боротьбі за третє місце Ольга перемогла борчиню з Херсона Бересньову Н. (10:0).

У ваговій категорії до 63 кг львівський «Спартак» представляла вихованка СДЮШОР «Спартаківець», срібна призерка чемпіонату світу серед юніорок, МСУМК, Ангеліна Лисак. Трьох суперниць Ангеліна перемогла по балам,  а одну поклала на туше і у підсумку посіла перше місце.

У ваговій категорії до 67 кг друге місце посіла вихованка СДЮШОР «Спартаківець» Вовчак Романа. У двох поєдинках Романа здобула перемоги, а у фіналі поступилася борчині з Херсона Лісовській Ю. Срібна нагорода дозволила нашій юній спортсменці виконати норматив майстра спорту України.

У загальнокомандному заліку серед юніорів збірна команда Львівської області завоювала друге командне місце, поступившись лише одним очком команді Київської області. У загальнокомандному заліку серед юніорок збірна команда Львівської області з великою перевагою здобула перше командне місце

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів : Ореста Скобельського, Андрія Стадніка, Віктора Глібенка, Степана Ткачишина, Андрія Кушніра та Олександра Раковського  з перемогами у чемпіонаті України.