13/03/2017 - Чемпіонат України з бадмінтону серед молодших юнаків

 

Чемпіонат України з бадмінтону серед молодших юнаків

 

В Миколаєві з 1 по 4 березня 2017 року відбувся чемпіонат України з бадмінтону серед молодших юнаків 2006 року народження і молодших. Змагання були командні окремо для дівчат та хлопців.

У хлопців загалом у чемпіонаті взяли участь 10 команд. Перемогла команда Одеси, на другому місці - перша команда Миколаєва, на третьому - перша команда Дніпра.

У дівчат в турнірі змагалося 11 команд. Перемогла перша команда Миколаєва, на другому місці перша команда Харкова, на третьому - перша команда Дніпра.

Львівська область була представлена командою сформованою зі спортсменів СДЮСШ ігрових видів спорту «Спартак» у складі Олександра Чируна, Іллі Горлова, Данила Маца, Олекси Хіта та Данила Шестакевича. У змаганнях серед дівчат львів'яни команди не виставили.

У своїй підгрупі, де було п'ять команд, наша команда зайняла третє місце, поступившись лише призерам змагань - першим командам Миколаєва та Дніпра. Це дозволило нашим хлопцям грати за загальне 5-6 місце. У підсумку команда Львівської області виборола у протистоянні з Полтавою 5 місце чемпіонату України серед молодших юнаків 2006 р.н. Вітаємо з хорошим результатом наших юнаків.