09/02/2017 - Чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді до 23-х років

 

Чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді  до 23-х років

7-10 лютого 2017 року у м. Хмельницькому проходить чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді до 23-х років.  Традиційно першими у  змагальну боротьбу вступили жінки.

У ваговій категорії до 48 кг спортивну школи представляла Оксана Лівач (МСУМК), яка за вихід у фінал з рахунком 11 : 0 поступилася спортсменці з Івано - Франківської області, МСУМК, Ілоні Семків і у підсумку посіла ІІІ місце у чемпіонаті.

У ваговій категорії до 53 кг львівський «Спартак» представляла вихованка спортивної школи «Спартаківець», майстер спорту України Ольга Загайська, яка за вихід у фінал програла спортсменці зі Львова,  майстру спорту України Євгенії Павловій. У сутичці за бронзову нагороду Ольга впевнено перемогла представницю Івано - Франківської області Андріану Литинську.

У ваговій категорії до 58 кг фавориткою змагань була вихованка СДЮШОР «Спартаківець», срібна призерка чемпіонату Європи серед жінок, чемпіонка Європи серед молоді 2016 року, МСУМК,  Тетяна Кіт , яка впевнено перемогла у цьому чемпіонаті.

У ваговій категорії до 63 кг львівський «Спартак» представляла вихованка СДЮШОР «Спартаківець», срібна призерка чемпіонату світу серед юніорок, МСУМК Ангеліна Лисак. Ангеліна усі свої поєдинки завершила достроково, перемагаючи суперниць на туше і стала чемпіонкою України.

Вітаємо спортсменок та їхніх тренерів: Ореста Скобельського, Андрія Стадніка  та Степана Ткачишина з успішним виступом на чемпіонаті України.