06/02/2017 - СРІБНИЙ УСПІХ ЛЬВІВСЬКИХ БАДМІНТОНІСТІВ НА МОЛОДІЖНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

 

СРІБНИЙ УСПІХ ЛЬВІВСЬКИХ БАДМІНТОНІСТІВ НА МОЛОДІЖНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

 

Нещодавно у місті Дніпро завершився чемпіонат України з бадмінтону серед молоді 1998 р.н., на якому Львівщину представляли троє спортсменів спеціалізованої ДЮСШ ігрових видів спорту «Спартак» (директор Чубаєва Л.) Чакалов Олександр, Алтунян Роман і Жуцький Олег (тренери Гречанюк Оксана та Каратник Іван).

За підсумками змагань львівські спортсмени Роман Алтунян і Олександр Чакалов здобули срібні нагороди у парній категорії. На шляху до п'єдесталу вони послідовно перемогли два дніпропетровських і один харківський дуети, та поступилися у фіналі дніпропетровській парі (Данило Боснюк / Данило Шевченко) із рахунком 21-19, 21-13. Інші результати наших бадмінтоністів у одиночній, парній та змішаній категоріях відповідно: Чакалов Олександр - 9, 2, 5 місця; Алтунян Роман - 9, 2, - місця; Жуцький Олег - 17, - , 17 місця.

Переможцями турніру стали: в одиночній категорії - Данило Боснюк (Дніпро) і Марина Ільїнська (Харків); в парній категорії - Данило Боснюк, Данило Шевченко (Дніпро) і Євгенія Паксютова, Марина Ільїнська (Дніпро-Харків); у змішаній категорії - Олександр Шмундяк, Євгенія Паксютова (Харків-Дніпро).

Вітаємо Романа Алтуняна, Олександра Чакалова та їх тренерів Оксану Гречанюк й Івана Каратника із срібним успіхом на чемпіонаті України серед молоді 1998 р.н., а також Чакалова Олександра із виконанням нормативу для присвоєння звання майстера спорту України з бадмінтону. Висловлюємо вдячність директору СДЮСШ ІВС «Спартак» Людмилі Чубаєвій за створення умов для належної підготовки спортсменів до відповідальних стартів.

Ще одним важливим підсумком цих змагань стало те, що Роман Алтунян й Олександр Чакалов увійшли до молодіжної збірної команди України, яка вже у квітні братиме участь у чемпіонаті Європи з бадмінтону в м. Мюлуз (Mulhouse) (Франція).

Львівські бадмінтоністи висловлюють величезну вдячність адміністрації бадмінтонних кортів «Команчеро» за надану можливість якісної підготовки до чемпіонату України.