21/11/2016 - Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат

 

Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юнаків та дівчат

З 12 по 14 листопада у Києві відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юнаків та дівчат. У цих змаганнях взяла участь група вихованців ДЮСШ «Фаворит», які виступили у дво-, три- та чотириборстві. Найкращі результати львів'яни продемонстрували у триборстві. Чемпіонами України у складі команди стали Валентин Ільків та Андрій Зубач. Ще одне золото Валентин Ільків виборов в особистому заліку. Третю нагороду найвищої проби здобула Руслана Война. За крок від п'єдесталу в особистому заліку зупинився Андрій Зубач, який у підсумку став четвертим.

У чотириборстві у доробку юних спартаківців дві бронзові нагороди: Дениса Паневника (у складі команди) і Віталія Зайцева (в особистому заліку). В особистому заліку Денис показав дванадцятий результат.

У двоборстві срібну нагороду у командному заліку виборов Руслан Легенький, а Юлія Федун також у складі команди стала бронзовим призером. В особистому заліку Юля стала четвертою, а Руслан - п'ятим. Шостими у складі команди стали Микола Санніков та Данило Зуб. В особистому заліку Микола став чотирнадцятим, а Данило - двадцять восьмим.