06/11/2016 - Переможний дебют «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» у вищій лізі України

 

Переможний дебют «ЛДУФК-СКІФ-Спартак»

у вищій лізі України

 

Після кількох успішних сезонів у студентській вищій лізі волейбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» цьогоріч заявилася у вищу лігу дорослого вітчизняного волейболу. Зауважимо, що вперше з 90-х років, зусиллями спартаківської ДЮСШ «Верховина» (директор Чубаєва Л.) та ЛДУФК (тренер Ковцун В.), по суті, було відроджено жіночий волейбол на Львівщині і наша команда дебютувала у вищій лізі. Дебют підопічних Василя Ковцуна вийшов переможним - львівські студентки виграли два матчі домашнього туру.

У стартовому матчі вищої ліги «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» зустрівся із київським «Інваспортом», кольори якої захищають волейболістки, які мають проблеми зі слухом. Вигравши дві перші партії (25:15, 25:21), львів'янки, вочевидь, подумали, що за інерцією переможуть і в третій. Але гості після кількох вдалих атак відчули впевненість у власних силах і на позитивних емоціях дотисли суперника як в третій (25:14), так і в четвертій (25:19) партіях. Тому доля переможця першої зустрічі вирішувалася у п'ятій партії, де більше поталанило господарям майданчика, підопічним Василя Ковцуна - 16:14. Відтак, «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» здобув першу, історичну, перемогу у вищій лізі України - 3:2.

30 жовтня львівські студентки переписали історію своїх перемог у вищій лізі, здобувши другу звитягу над волейболістками «Спортліцею» з Білої Церкви - 3:1. Знову ж таки підопічні Василя Ковцуна виграли перші дві партії (25:19, 25:17) і поступилися в третій - 21:25. Та історія першого ігрового дня, на щастя, не повторилася. Наставник львів'янок відшукав правильні слова і дівчата його не підвели, довівши справу до логічної перемоги у партії (25:20) та зустрічі загалом - 3:1.

Отож, команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (Гончар Наталя - 1 курс ФТ, ДЮСШ «Верховина», Ковальчук Дарія, Свирида Ірина, Черевайко Тетяна - 1 курс ФС, ДЮСШ «Верховина», Кучер Влада та Яценко Ганна - 2 курс ФС, ДЮСШ «Верховина», Нікольчук Ольга - 2 курс ФЗЛіТ, ДЮСШ «Верховина», Лис Ірина (капітан команди) та Кримська Яна - 4 курс ФС, ДЮСШ «Верховина», Худяк Анастасія - 2 курс "Львівська Політехніка", ДЮСШ «Верховина», Пятковська Ірина - випускниця Прикарпатського національного університету, ДЮСШ «Верховина», Лозова Діана - учениця 11 класу, ДЮСШ «Верховина»), здобула дві перемоги у двох матчах і разом із київським «Фаворитом» захопила лідерство у вищій лізі України. Попереду у нашої команди черговий тур 18 - 20 листопада у Полтаві і ми бажаємо їм повторити свій «львівський» результат.