31/10/2016 - Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат

 

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат

З 24 по 29 жовтня у м. Кам'янець - Подільському відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 13 та до 15 років. На цих змаганнях кольори «Спартака» захищали вихованці львівської ДЮСШ «Енергетик» Гринчук Вікторія, Котельчук  Володимир, Гринчук Юрій, Галій Володимир, Гоза Богдан, Кіхтан Артем, Скаловський Дмитро, Цап Денис, Бойко Олег та Гондзьо Юрій. Юні спортсмени показали свої кращі результати і завдяки цьому посіли високі місця на п'єдесталі пошани.

У віковій групі до 13 років чемпіоном України став Володимир Котельчук (вагова категорія до 45 кг)  з сумою двоборства 124 кг (57+67). Успіх Володимира підтримав його товариш по команді Юрій Гринчук (вагова категорія до 62 кг). Сума, яку набрав Юрій у двоборстві, - 197 кг (89+108) стала недосяжною для його суперників. У підсумку - золота медаль чемпіона України. Срібним призером чемпіонату став Володимир Галій (вагова категорія до 62 кг). Його результат у двоборстві - 191 кг (84+107). До повного комплекту нагород у цій віковій групі львів'янам бракувало бронзи. Її виборола Вікторія Гринчук, яка виступала у ваговій категорії до 48 кг. Сума Вікторії у двоборстві - 79 кг (34+45) дозволила  піднятись на третю сходинку п'єдесталу пошани.

Не залишились львів'яни без нагород і у віковій групі спортсменів до 15 років. Золоту медаль тут виборов Богдан Гоза (вагова категорія до 85 кг). Його результат у двоборстві - 245 кг (115+130). Богдан є молодшим братом Володимира Гози, який є призером та рекордсменом міжнародних змагань, учасником Олімпійських ігор 2016 року у Ріо де Жанейро. У ваговій категорії + 85 кг четверте місце посів ще один наш земляк Артем Кіхтан. Результат Артема у сумі двоборства 179 кг (72+107). Молодому важкоатлету забракло зовсім трішки аби «зачепитись» за бронзову нагороду.

У загальнокомандному заліку львівські важкоатлети у підсумку стали другими серед 19 учасників. Таким чином, вихованці львівської ДЮСШ "Енергетик" відмінно виступили на чемпіонаті України завдяки хорошій власній мотивації та професійній роботі тренерів. Адміністрація спортивної школи висловлює подяку усьому тренерсько - викладацькому складу за хорошу роботу і бажає подальших успіхів.