31/10/2016 - Спартакіада львівської міської організації ФСТ «Спартак»

 

Спартакіада львівської міської організації ФСТ «Спартак»

 

29 жовтня на базі Львівської обласної ДЮСШ та кафедри фізичного виховання НУ «Львівська політехніка» відбулася спартакіада львівської міської організації ФСТ «Спартак». У програму змагань були включені такі види спорту, як футзал, настільний теніс, шахи та бадмінтон. Окрім цього, поза програмою були проведені змагання з армспорту в трьох вагових категоріях: до 70 кг, до 90 кг і понад 90 кг.

Участь у спартакіаді взяли команди ПАТ «Львівгаз», профспілки працівників фінансових та банківських установ, профспілки працівників охорони здоров'я, мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», Львівського державного університету фізичної культури, об'єднаної профспілкової організації філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укртранснафта», профспілки державних службовців. На жаль, через певні обставини не змогли взяти участь у змаганнях колективи профспілки НППРРіЗ «Украерорух», профспілки газових компаній УМГ «Львівгазвидобування» та «Львівтрансгаз», профспілки працівників зв'язку Укрпошта та Укртелеком.

На урочистій церемонії відкриття спартакіади учасників привітали голова Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» В.Первачук, голова Львівської міської організації ФСТ «Спартак» В.Перчак, голова профспілкового комітету працівників ПАТ «Укргаз» С.Копанійчук, після чого спортсмени розійшлися по спортивних майданчиках. Усі види окрім футзалу, відбувалися на базі кафедри фізичного виховання НУ «Львівська політехніка».

У бадмінтоні переможцем серед чоловіків став В.Думич (ЛДУФК), на другому місці Д.Шакула (профспілка працівників охорони здоров'я), на третьому - В.Зелінський (ПАТ «Львівгаз»). Серед жінок найкращою стала О.Єрохова (профспілка працівників охорони здоров'я), на другому місці С.Демків (профспілка працівників фінансових та банківських установ) і на третьому - Я.Кушнірова (ПАТ «Львівгаз»).

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків переміг В.Завгородній (профспілка працівників охорони здоров'я), на другому місці І.Рибчич (ЛДУФК) і на третьому - М.Георгієвський (профспілка працівників фінансових та банківських установ). Серед жінок чемпіонкою спартакіади стала Г.Присяжнюк (профспілка працівників охорони здоров'я), на другому місці М.Гаврютіна (профспілка працівників фінансових та банківських установ) і на третьому - Л.Владика (ПАТ «Львівгаз»).

У найбільш інтелектуальному виді спорту - шахах серед чоловіків перемогу святкував В.Головчак (профспілка працівників охорони здоров'я), на другому місці І.Рибчич (ЛДУФК) і на третьому - О.Кохан (ПАТ «Укртранснафта»). Серед жінок «шаховою королевою» спартакіади стала О.Пластунова (профспілка працівників охорони здоров'я), на другому місці Т.Коробко (ПАТ «Львівгаз») і на третьому - Т.Ласкава (профспілка працівників фінансових та банківських установ).

У позаконкурсних змаганнях з армспорту у ваговій категорії до 70 кг переміг М.Черінько (профспілка працівників фінансових та банківських установ), на другому місці Ю.Мартиняк (ПАТ «Львівгаз») і на третьому - Г.Юркевич (ЛДУФК). У ваговій категорії до 90 кг найкращим виявився Т.Бобик (профспілка працівників фінансових та банківських установ), на другому місці Ю.Мартиняк (ПАТ «Львівгаз») і на третьому - А.Кодров (профспілка державних службовців). У ваговій категорії понад 90 кг переміг Р.Звізло (профспілка працівників фінансових та банківських установ), на другому місці Т.Конишак (ПАТ «Львівгаз») і на третьому - Б.Ільницький (профспілка державних службовців).

Справжньою окрасою спартакіади стали змагання з футзалу. Учасники продемонстрували доволі високий як на любителів рівень футбольної майстерності і численні глядачі отримали справжнє задоволення від перегляду захоплюючих і безкомпромісних поєдинків. У першому турі команда ПАТ «Львівгаз» з мінімальною перевагою здолала команду профспілки працівників фінансових та банківських установ 2 : 1. Команда профспілки працівників охорони здоров'я впевнено перемогла представників «Епіцентру» 3 : 0. У другому турі медики знову святкували перемогу, на цей раз над командою профспілки працівників фінансових та банківських установ 6 : 3. В свою чергу, також вдруге перемогли «газовики», які влаштували справжній погром «епіцентрівцям» 10 : 1. Таким чином, два матчі заключного туру виявились фінальними - за золоті і за бронзові нагороди. Спочатку на майданчик вийшли учасники «золотого» фіналу - команди профспілки працівників охорони здоров'я та ПАТ «Львівгаз». Матч вийшов по справжньому «валідольним» для болільників обох команд. Першими відзначились медики, однак невдовзі «газовики» на лише зрівняли рахунок, але й вийшли вперед. Хиткий рахунок протримався ледь не до фінального свистка, однак в кінці матчу медики таки його зрівняли, забивши другий гол. Як виявилось, це стало слабкою втіхою для них, оскільки за рівною кількістю очок за додатковими показниками перемогу святкувала команда ПАТ «Львівгаз». У «бронзовому» фіналі зійшлися команди «Епіцентру» і профспілки працівників фінансових та банківських установ. Рівну боротьбу у цьому матчі відображав рахунок 1 : 1, який протримався майже до кінця зустрічі, однак більше сил все таки залишилось у «епіцентрівців». Їм вдалося двічі відзначитись в кінцівці матчу і перемогти 3 : 1. Кращим воротарем спартакіади визнали голкіпера ПАТ «Львівгаз» Романа Гондецького. Кращим гравцем турніру став ветеран футзалу Василь Рябошапка.

Після завершення футзального турніру настав час підводити підсумки у загальнокомандній боротьбі. Переможцем спартакіади у загальнокомандному заліку стали представники профспілки працівників охорони здоров'я. Другими фінішувала команда ПАТ «Львівгаз». Замкнули трійку призерів команда профспілки працівників фінансових та банківських установ.

Усі переможці та призери спартакіади були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Організатори спартакіади висловлюють щиру подяку Львівській міській раді, за фінансової підтримки якої відбулося це свято спорту. Сподіваємося, що львівські міські спартакіади стануть традиційними і з року в рік буде зростати як кількість учасників, так і кількість видів спорту, що будуть представлені на цих змаганнях.

Головний суддя                              Ігор Власенко