27/10/2016 - Чемпіонат України з бадмінтону серед молодших юнаків

 

Чемпіонат України з бадмінтону серед молодших юнаків

 

У Харкові з 13 по 16 жовтня 2016 року відбувся командний чемпіонат України з бадмінтону серед молодших юнаків 2006 р.н. У змаганнях взяли участь команди з Харкова, Дніпропетровська, Львова, Миколаєва та Одеси. Львівську область представляли спортсмени ДЮСШ "Верховина" Львівської обласної організації ФСТ "Спартак" та спортсмени Львівської обласної дитячо-юнацької школи - Олександр Чирун, Андрій Гарасим, Данило Мац, Ілля Горлов, Данило Шестакевич та тренери Кріль І.М. та Каратник І.В.

Загалом у чемпіонаті взяли участь 9 чоловічих та 11 жіночих команд з різних регіонів України. За Львівську область виступала тільки команда хлопців. У підсумку львів'яни вибороли 5 місце. Чемпіонами серед чоловічих команд стали представники Одеси, на другому місці - команда з Миколаєва і замкнула трійку призерів перша команда Дніпра; перша команда Харкова посіла четверте місце. Серед дівчат призерами стали: 1 місце - команда Миколаєва, 2 місце - перша команда Харкова, 3 місце - перша команда Дніпра.

Вітаємо спортсменів Олександра Чируна, Андрія Гарасима, Данила Маца, Іллю Горлова, Данила Шестакевича, тренерів Ціж Любов, Кріль Ірину, Каратника Івана, Джангобекову Христину, Гречанюк Оксану з виступом на чемпіонаті України з бадмінтону серед молодших юнаків 2006 р.н.