04/10/2016 - Завершились фінальні змагання XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у 2016 році

 

Завершились  фінальні  змагання  XVIIІ Всеукраїнської  спартакіади  серед збірних команд державних службовців у 2016 році

 

З 27  вересня по 1 жовтня  на  спортивних  майданчиках  спорткомплексу «Юність» у м. Ужгород проходили  фінальні змагання  (третій етап)  XVІІІ  Всеукраїнської Спартакіади  серед  збірних  команд  державних службовців.

У змаганнях з п'яти видів спорту (волейбол, футзал, теніс настільний, шахи і шашки ) взяли участь 433 державні  службовці з  23 збірних  команд з усієї України за винятком тимчасово окупованої території Криму, а також Дніпропетровської та Одеської областей, де очільники областей, очевидно, не люблять спорт і не мають бажання мати на роботі працівників, які живуть за принципом «у здоровому тілі - здоровий дух».

У цих змаганнях Львівщину (керівник делегації - начальник адміністративного управління апарату ОДА Оксана Адамик, тренер-представник команди - заступник голови Львівської організації ФСТ «Спартак» майстер спорту Ігор Власенко) представляли:

Футзал: працівники ГУ Державної казначейської служби Вацик Павло, Білик Роман, Тимчишин Юрій, Прудивус Тарас, працівник ДФІ Ришавець Богдан, головний спеціаліст управління ФК і С ОДА Кисіль Олег, працівник Державної реєстраційної служби Кіндракевич Богдан, державний інспектор Львівської митниці Приходько Дмитро.

Волейбол: головний спеціаліст з ФК і С Жидачівської РДА Будзінський Йосип, головний спеціаліст управління соцзахисту Турківської РДА Рогач Олег, головний державний інспектор Турківського відділення Самбірської ОДПІ Ільницький Андрій, провідний спеціаліст Новороздільського міського відділу державної виконавчої служби Коник Ольга, головний спеціаліст відділу електронного урядування ОДА Кодров Андрій, головний спеціаліст з ФК і С Городоцької РДА Виздрик Мирослава, начальник відділу доходів фінансового управління Жидачівської РДА Шальвіра Олег, головний спеціаліст відділу державного земельного кадастру у Миколаївському районі Венчур Володимир.

Настільний теніс: головний спеціаліст організаційного відділу апарату  ОДА Бонцаревський Олег, головний державний інспектор управління соцзахисту Жидачівської РДА Самборська Надія.

Шахи: головний спеціаліст управління Держпродспоживслужби у Самбірському районі Ладанай Василь, начальник відділу ведення державного реєстру виборців Перемишлянської РДА Демкович Оксана.

Шашки: заступник керівника апарату - начальник організаційного відділу Турківської РДА Москаль Богдан, директор Жидачівського РЦСССДМ Карабін Тетяна.

Львівські держслужбовці показали найкращий командний результат за останні роки, посівши високе шосте місце. Вагомий вклад у загальний результат внесли футзалісти, які на груповому етапі спочатку зіграли внічию з командою Харківської області - 0:0, потім перемогли команду столиці з рахунком - 5:1 і стали переможцями групи. У чвертьфіналі вони розгромили запоріжців з рахунком - 4:0, однак у матчі за вихід у фінал поступились майбутнім переможцям команді Хмельницької області - 0:2. На жаль, у матчі за бронзові медалі львів'яни також програли господарям - команді Закарпаття - 1:3 і залишились на четвертому місці.

Високий результат могли продемонструвати і волейболісти, але в рівній боротьбі поступившись в перших двох зустрічах командам Донецької та Сумської областей, позбавили себе можливості змагатись за високі місця. Однак після цього команда змогла зібратись і здобула впевнені перемоги над командами м.Києва та Полтавської області.

Серед майстрів малої ракетки високий результат продемонстрував львів'янин Олег Бонцаревський, який незважаючи на травму посів шосте місце. Не поступалася молодим гравцям і ветеран Надія Самборська.

В середині турнірної таблиці з шахів зупинились досвідчений Василь Ладанай та молода і перспективна Оксана Демкович.

Та найбільший очковий доробок у загальнокомандний результат внесли шашкісти. Тетяна Карабін була близької до входження в десятку, а досвідчений кандидат у майстри спорту Богдан Москаль вкотре продемонстрував високий клас гри і посів друге місце, за що був нагороджений срібною медаллю. До речі, з останніх чотирьох спартакіад Богдан Москаль повертається з медалями. Тепер у його активі є золота, срібна і дві бронзові медалі.

У загальному заліку перше місце більш ніж впевнено посіла команда Хмельницької області, спортсмени якої піднімались на п'єдестал у всіх п'яти видах змагань. Друге місце у господарів - команди Закарпатської області, третє - у Запорізької області.


Ігор Власенко.


Фото Ігоря Власенка та Павла Вацика.