21/09/2016 - Міжнародні старти львівських бадмінтоністів

 

Міжнародні старти львівських бадмінтоністів

 

В Дніпрі з 14 по 17 вересня 2016 року відбувся міжнародний юніорський турнір з бадмінтону - Ukraine Junior International 2016. Окрім українських спортсменів в змаганнях взяли участь спортсмени з Молдови, Чехії і Казахстану. Львівську область представляли спортсмени ДЮСШ "Верховина" Львівської обласної організації ФСТ "Спартак", ЛДУФК, Роман Алтунян (МСУ, 3 група ФС), Олександр Чакалов (КМСУ, 2 група ФФВ) та тренер Оксана Гречанюк.

Результати львівських спортсменів: Роман Алтунян виборов в одиночній категорії 9 місце; в парній категорії Роман Алтунян разом з Олександром Чакаловим зайняли 3 місце, програвши за вихід у фінал у трьох партіях спортсменам з Харкова Глібу Бекетову і Михайлу Махновському (21:19; 14:21; 21:18); у змішаній парі Олександр Чакалов разом з Євгенією Паксютовою за вихід у півфінал програли парі з Молдови Володимиру Лядавському та Владі Гинзі з рахунком 21:19; 21:18 і у підсумку посіли 5 місце.

Чемпіонами турніру стали: в одиночній категорії - Данило Боснюк (Дніпро) і Марина Ільїнська (Харків); в парних категоріях перемогли Іван Мединський - Кирило Щур (Харків), Анастасія Прозорова - Валерія Рудакова (Харків), Данило Боснюк - Марина Ільїнська (Дніпро, Харків).

Вітаємо спортсменів, батьків та тренерів Гречанюк О.О. та Каратника І.В. з бронзовими медалями на міжнародному турнірі з бадмінтону.

Спортсмени та тренери львівських спортсменів висловлюють вдячність за допомогу в наданні спортивного залу для тренувань бадмінтонних кортів «Команчеро».





В польському місті Сухедньов з 16 по 18 вересня 2016 року відбувся міжнародний юнацький турнір з бадмінтону - Puchar Gór Swiętokrzyskich. Честь України на цих змаганнях захищав один учасник, вихованець ДЮСШ „Верховина" Львівської  обласної організації ФСТ „Спартак" Олександр Чирун (тренери Джангобекова Х.Р., Каратник І.В. і Гречанюк О.О.).

Олександр на цих змаганнях виступав в трьох категоріях: в одиночній до 11 років, в парній та змішаній до 13 років, хоча йому виповнилося лише 9 років. Результати Олександра Чируна такі: в одиночній категорії він виборов срібну медаль (серед 15 спортсменів); в парі з поляком Якубом Чапським зайняв 9 місце (з поміж 19 учасників); в парі з білорускою Дариною Конючик - 17 місце (з поміж 26 змішаних пар).

Вітаємо Олександра, батьків та тренерів зі срібною медаллю на міжнародному турнірі в Польщі.