19/09/2016 - Чемпіонат України з кіокушинкай-карате серед юнаків та молоді

 

Чемпіонат України з кіокушинкай-карате серед юнаків та молоді

З 16 по 18 вересня у Полтаві відбувся чемпіонат України з кіокушинкай-карате серед юнаків та молоді. У цих змаганнях взяла участь велика група спортсменів ДЮСШ «Фаворит». Чемпіонами України серед юнаків стали Куценяк Кирило (ката), Король Юля (куміте) та Камінський Роман, якому вдалося стати кращим одразу у двох категоріях - куміте і ката. Срібні нагороди вибороли Базилевський Олег, Пушка Максим, Погранична Олеся, Бень Денис (усі - куміте). Король Юля до золота у куміте додала срібло у категорії ката. Бронзовим призером став Попенюк Зеновій (куміте).

У змаганнях серед молоді чемпіонами стали Лемішко Богдан (куміте), Габчак Юрій (ката) і Слинько Максим (куміте). Срібними призерами стали Слинько Максим (ката), Кравченко Вадим (куміте) і Ступець Ігор (ката). Бронзові нагороди вибороли Жуков Руслан, Дума Юрій і Загорбенський Любомир (усі куміте). Четверті місця посли Арсен Лебідь (куміте і ката), Денис Швидкий, Данило Краснокуцький, Ігор Ступець, Юрій Весельський і Микита Малендевич (усі куміте).

За підсумками чемпіонату буде сформовано збірну команду для участі в чемпіонаті Європи, який відбудеться у столиці Болгарії  Софії. Будемо сподіватися, що до складу збірної потраплять і представники львівського «Спартака».