12/09/2016 - БРОНЗОВІ НАГОРОДИ ЛЬВІВСЬКИХ БАДМІНТОНІСТІВ НА МОЛОДІЖНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

 

БРОНЗОВІ НАГОРОДИ ЛЬВІВСЬКИХ БАДМІНТОНІСТІВ НА МОЛОДІЖНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

 

Нещодавно у місті Вінниці завершився чемпіонат України з бадмінтону серед молоді 1998 р.н. Львівщину представляли троє спортсменів ДЮСШ «Верховина», які є студентами першого курсу Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського - Олександр Чакалов, Роман Алтунян і Олег Жуцький (тренери Оксана Гречанюк та Іван Каратник).

Найкраще виступили наші бадмінтоністи у парній категорії, де Роман Алтунян і Олександр Чакалов здобули бронзові нагороди. В одиночній категорії Роман Алтунян зупинився за крок від п'єдесталу: у впертій боротьбі за третє місце він поступився у трьох сетах спортсмену з Миколаєва. Інші результати наших бадмінтоністів у одиночній, парній та змішаній категоріях відповідно: Чакалов Олександр - 9, 3, 9; Алтунян Роман - 4, 3, 5; Жуцький Олег - 17, 5, 17.

Переможцями турніру стали: в одиночній категорії - Данило Боснюк (Дніпропетровськ) і Марина Ільїнська (Харків); в парній категорії - Дмитро Ковальов, Володимир Рожков (Миколаїв) і Євгенія Паксютова, Єлизавета Крячко (Дніпропетровськ-Харків); у змішаній категорії - Данило Боснюк, Марина Ільїнська (Дніпропетровськ-Харків).

Вітаємо Романа Алтуняна, Олександра Чакалова та їх тренерів Оксану Гречанюк й Івана Каратника із бронзовим успіхом на чемпіонаті України серед молоді.

Хочеться підкреслити, що за результатами даних змагань Роман Алтунян увійшов до молодіжної збірної команди України, яка вже у листопаді братиме участь у чемпіонаті світу з бадмінтону в м. Більбао (Іспанія).

Львівські бадмінтоністи висловлюють величезну вдячність бадмінтонним кортам «Команчеро» за надану можливість для якісної підготовки до чемпіонату України.