02/09/2016 - Чемпіонат світу з вільної боротьби серед юніорів

 

Чемпіонат світу з вільної боротьби серед юніорів

 

З 30 серпня по  4 вересня 2016 р. у м. Маконі (Франція ) проходить чемпіонат світу з вільної боротьби серед юніорів та юніорок (1996-98 рр.н.). У складі збірної команди України було пять львів'янок, четверо з яких представляли львівський «Спартак», зокрема:  Оксана Лівач - вагова категорія до 44 кг; Мар'яна Колос - вагова категорія до 48 кг;  Ангеліна Лисак - вагова категорія до 59 кг і Соломія Вольська - вагова категорія до 63 кг.

Першою на килим вийшла Оксана Лівач, яка неочікувано програла японці М. Накомурі з рахунком 0 : 10 в першому періоді. Щоправда, усі свої наступні поєдинки Оксана завершила перемогами з явною технічною перевагою, що у підсумку дозволило їй завоювати третє місце.

Ангеліна Лисак  на шляху до фіналу перемогла трьох суперниць з Австрії, Узбекистану та США. У фіналі Ангеліна зустрілась із японкою Ю. Кумано, якій програла на туше. Таким чином, Ангеліна стала срібним призером чемпіонату світу.

Решта наших учасниць - Марʾяна Колос та Соломія Вольська програли  у 1/4 фіналу і вибули із подальшої боротьби.

У загальнокомандному заліку українські борчині стали третіми після команд Японії та Китаю, випередивши на один бал збірну Росії. 

Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» вітає Оксану Лівач, Ангеліну Лисак та їх тренерів Скобельського О.З., Кушніра А.В. і бажає вдалих виступів у наступних стартах.