15/06/2016 - ІV Спартакіада Львівщини серед інвалідів праці «Сила духу»

 

ІV Спартакіада Львівщини серед інвалідів праці «Сила духу»

 

7 червня 2016 р. у м.Львові в спортивному комплексі «Україна» відбулась ІV Спартакіада Львівщини серед інвалідів праці «Сила духу». В спартакіаді взяли участь команди з 12 районів Львівщини та трьох міст - Львова, Трускавця та Червонограда. Всього в змаганнях взяло участь 100 чоловік, що стало рекордним показником за останні роки. Змагання проводились з шести видів спорту - шахів, гирьового спорту, армспорту, бомбаскету, настільного тенісу та дартсу. Турнір було організовано виконавчою дирекцією фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Львівській області та Львівською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

На урочистій церемонії відкриття спартакіади учасників привітали заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА Оксана Вацеба, начальник управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Львівській області Орест Климкович, голова Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Віктор Первачук.

Переможцями в окремих видах спортивної програми стали такі учасники:

Настільний теніс:

чоловіки:

І місце - Пелех М. (м.Червоноград), ІІ місце - Михайлюк М. (м.Червоноград), ІІІ місце - Гнатишин С. (Яворівський р-н).

чоловіки-візочники:

І місце - Мостовий О. (м.Львів), ІІ місце - Ханик С. (Пустомитівський р-н), ІІІ місце - Войтович А. (Пустомитівський р-н).

жінки:

І місце - Шульц І. (м.Трускавець), ІІ місце - Купреєва Л. (Золочівський р-н), ІІ місце - Крамар Е. (Золочівський р-н).

Армспорт: до 90 кг

І місце - Маланчук Ю. (Яворівський р-н), ІІ місце - Лучин Г. (м.Червоноград), ІІІ місце - Кулинич В. (Дрогобицький р-н).

Армспорт: +90 кг

І місце - Михаліцький І. (Золочівський  р-н), ІІ місце - Генсьоровський І. (м.Червоноград), ІІІ місце - Пилип'як Д. (Кам'янко - Бузький  р-н).

Гирьовий спорт:

65 кг І місце - Михайлюк  М. (Дрогобицький  р-н), ІІ місце - Кобільник В. (Дрогобицький  р-н), ІІ місце - Лялюк В. (Дрогобицький  р-н).

до 90 кг  І місце - Кулинич В. (Дрогобицький  р-н), ІІ місце - Чумаченко В. (м.Червоноград).

+ 90 кг  І місце - Кулеба В.(Перемишлянський р -н), ІІ місце - Михаліцький І. (Золочівський р-н).

Шахи :

І місце - Кутира М. (м.Червоноград), ІІ місце - Погорілець І. (м.Червоноград), ІІІ місце - Матвієнко В. (м.Червоноград).

Дартс: чоловіки

І місце - Мазяк Р. (Стрийський р-н), ІІ місце - Михалюк М. (Дрогобицький  р-н), ІІІ місце - Лучко А. (м.Червоноград).

Візочники: І місце - Мостовий А. (м.Львів), ІІ місце - Хамик С. (Пустомитівський  р-н), ІІІ місце - Пшеницький А. (Турківський  р-н)

Жінки :

І місце - Харченко О. (м.Львів), ІІ місце -Шульц І. (м.Трускавець), ІІІ місце - Марушка  Г. (Стрийський р-н).

Бомбаскетчоловіки:

І місце - Захарків Б. (Жидачівський р-н), ІІ місце - Подоляк Б. (м.Червоноград), ІІІ місце - Косов І. (м.Червоноград).

Жінки:

І місце - Харченко О. (м.Львів), ІІ місце - Крамар Є. (Золочівський р-н), ІІІ місце - Купреєва Л. (Золочівський  р-н)

Візочники:

І місце - Мостовий А. (м.Львів), ІІ місце - Войтович А. (Пустомитівський р-н). 

Перше місце в командному заліку посіла команда Червонограда, яка не тільки показала найкращі результати, але й мала найбільше представництво на цих змаганнях. Друге місце виборола команда з Дрогобицького району, а на третьому місці - команда Жидачівського району. Переможці та призери змагань отримали кубки та медалі. Загалом змагання спартакіади пройшли цікаво, організовано, в дружній боротьбі.

Головний суддя  Л.Чубаєва