14/06/2016 - V Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад

 

V Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад

 

Протягом тижня, з 6 по 11 червня, у м.Чорноморську Одеської області тривали змагання за програмою V Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів. Цього року на змагання прибули 17 збірних команд областей України. Змагання відбувалися з п'яти видів спорту: футзалу, волейболу, шахів, шашок та настільного тенісу. Збірна команда Львівщини була представлена переможцями фінальних змагань обласної спартакіади.

Кістяк нашої футзальної команди склали депутати Миколаївської районної ради у складі Романа Кузика, Івана Сенціва, Андрія Качмара, Ореста Качмара, Михайла Лучечка, Андрія Оленича, Михайла Галущака та капітана команди Миколи Оприска. В цьому виді 16 команд були поділені на 4 групи. Наша команда потрапила у групу С, де виступали також представники Херсонської, Рівненської та Харківської областей. Вигравши першу гру у рівненчан (4 : 0), зігравши внічию з харків'янами (2 : 2) і поступившись з мінімальним рахунком херсонцям, наша команда зайняла друге місце і потрапила в play off 1/8 фіналу. На цій стадії жереб звів нашу команду з майбутніми переможцями спартакіади - зірною командою Івано-Франківської області. Рівна боротьба у цьому матчі точилася лише впродовж першого тайму. По перерві досвід наших сусідів дався взнаки і вони довели гру до перемоги. В наступній грі наша команда здолала збірну Чернівецької області і таким чином посіла шосте місце.

Наступним командним видом був волейбол. Наша команда була укомплектована з представників 5 районних рад: Жидачівської (Ярослав Олійник, Іван Качараба), Сокальської (Ігор Плечінь), Миколаївської (Остап Левицький), Бродівської (Ярослав Орловський та Роман Лесик), Жовківської (Олег Мотник) та Радехівської (Тарас Костюк та капітан команди Ярослав Нагірний). Тут також всі команди були поділені на чотири групи. Львів'яни потрапили у групу Б разом з представниками Харківської, Вінницької та Чернівецької областей. Поєдинки в нашій групі проходили у напруженій боротьбі. Здолавши опір харків'ян (2 : 0), вінничан (2 : 1) і поступившись чернівчанам (1 : 2) наша команда виборола перше місце в групі і вийшла у наступне коло змагань. В 1/8 фіналу наші земляки поступилися збірній Рівненської області (0 : 2), однак згодом перемогли сумчан (2 : 1) і так само як і у футзалі зайняли шосте місце.

В індивідуальних видах спорту найкращий результат наші депутати продемонстрували у шашках. Тут нашу команду представляли досвідчений гравець, учасник двох попередній спартакіад, депутат Пустомитівської міськради, директор районного центру зайнятості Степан Чумак і дебютант подібних змагань, депутат Жидачівської райради Оксана Шминець. Посівши четверте місце в індивідуальних змаганнях серед чоловіків і шосте серед жінок, наша команда виборола четверте місце, поступившись призовому третьому лише 0,5 очка.

У змаганнях з шахів, на жаль, нашу команду представляв лише один учасник - сільський голова с.Свидниці Яворівського району Ігор Ільницький. Посівши сьоме місце серед чоловіків та з нульовим результатом у жіночому турнірі, наша команда з цього виду спорту опинилась на 15 місці.

У тенісному турнірі, на жаль, обидва наші представники - Ігор Мадай депутат Пустомитівської міської ради та Надія Самборська депутат Журавнівської селищної ради не змогли пробитися у головний фінал, де змагались по вісім кращих тенісистів та тенісисток. Хоча обоє вони стали переможцями фіналу В за 9 - 16 місця, у підсумку це дозволило команді Львівщини посісти лише 10 місце. За однакової кількості очок, ми програли командам Чернівецької та Чернігівської областей за додатковими показниками.

Загалом збірна команда депутатського корпусу Львівщини набрала 339,5 очок, що дозволило зайняти в загальнокомандному комплексному заліку восьме місце серед 17 збірних команд областей України. Переможцями у цій спартакіаді стали команди Івано-Франківської, Рівненської та Житомирської областей.

Окремо хочеться відзначити відмінну організацію змагань. Господарі чудово підготувалися до проведення спартакіади. Багато зусиль доклали члени оргкомітету спартакіади на чолі з міським головою м.Чорноморська Валерієм Хмельнюком, а також заступник голови Одеської обласної ради, народні депутати України від Одещини. Неупереджено, чітко і кваліфіковано відпрацював суддівський корпус. Урочистою була церемонія відкриття змагань. Все це дозволило створити атмосферу товариськості, чесного суперництва, змагальності, об'єднало депутатів з усіх регіонів України незалежно від їх партійної приналежності.

 

Представник збірної команди Львівщини Ігор Власенко