23/02/2011 - Чемпіонка України відзначила чималу заслугу Марічки Стаднік в її успіху у Красноярську

 

20-річна донеччанка Христина Дарануца стала відкриттям зими в українському спорті. Спочатку вона сенсаційно виграла на Гран-прі Івана Яригіна в російському Красноярську, а днями перемогла на чемпіонаті України в Харкові. На шляху до головного вітчизняного титулу донеччанка здолала головних суперниць у ваговій категорії до 48 кг - бронзову призерку Мундіалю-2009 Людмилу Балушку, а також чинну чемпіонку світу у вазі до 51 кг Олександру Когут.

 

Христина відповіла на запитання кореспондента "Газети по-українськи" про те, що на наступному чемпіонаті Європи її основною суперницею, ймовірно, буде колишня українка, а тепер громадянка Азербайджану - Марія Стаднік.

- Із Марічкою на офіційному рівні не зустрічалася жодного разу. Зате в тренувальних спарингах ми сходимося регулярно. Зокрема, постійно спарингувала зі Стаднік на останньому навчально-тренувальному зборі перед Гран-прі Яригіна. У нас були жорсткі, дуже цікаві сутички. Можу сказати, що в моєму успіху в Красноярську чимала заслуга Марічки. То вона мене так добре натренувала.