06/06/2016 - Відкритий турнір «Нові імена» з баскетболу серед дівчат 2004 р.н. і молодших

 

Відкритий турнір з баскетболу «Нові імена» серед дівчат

2004 р.н. і молодших

 

З 1 по 3 червня у приміщенні спортивного комплексу ЛОДЮСШ (м.Львів, вул. У.Самчука, 8) відбувся відкритий турнір з баскетболу «Нові імена» серед дівчат 2004 р.н. і молодших присвячений дню захисту дітей. В турнірі взяли участь п'ять команд: ДЮСШ Верховина м.Львів, ОДЮСШ м.Львів, ОДЮСШ м. Івано-Франківськ, команда с.Мамаївці Чернівецька обл. та ДЮСШ м.Самбір. Всього у змаганні взяло участь 67 юних спортсменів. Турнір організували ДЮСШ «Верховина» Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» (директор Л.О.Чубаєва) та управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради.

Всі три ігрових дні пройшли в напруженій, цікавій та безкомпромісній боротьбі. Переможцями турніру стали юні баскетболістки з Самбора. На другому місці фінішували представники ОДЮСШ м.Львів, а замкнули трійку призерів наші сусіди з Івано-Франківська. Четверте місце посіли спортсменки ДЮСШ «Верховина» м.Львів і на п'ятому місці - команда с.Мамаївці Чернівецької області.

Переможці були нагороджені кубками, а учасники - дипломами, медалями та кубками-призами. Окремо у кожній команді визначалися кращі гравці у двох номінаціях - кращий гравець МVP та кращий універсальний гравець. Кожна дитина отримала пам'ятний сувенір турніру.

 

Директор ДЮСШ «Верховина»                                 Л.О.Чубаєва