30/05/2016 - Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок

 

Тріумфальне повернення вихованців ЛДЮСШ «Енергетик» з чемпіонату України з важкої атлетики серед  чоловіків та жінок

З 25 по 28 травня у місті Городок Хмельницької області в спортивному комплексі «Епіцентр» відбувся чемпіонат України з важкої атлетики 2016. Збірна команда Львівської області вирушила на ці змагання у складі 12 спортсменів (10 чоловіків та 2 жінки), половина з яких були представники Львівської ДЮСШ «Енергетик» ФСТ «Спартак». Наші важкоатлети внесли вагомий внесок у бездоганний виступ команди Львова. Гоза Володимир, один з кращих спортсменів збірної команди, став чемпіоном України у ваговій категорії до 94 кг, встановивши при цьому три рекорди України: у ривку 179 кг, поштовху 215 кг та у сумі двоборства 394 кг. Володимир перевищив норматив майстра спорту міжнародного класу на 12 кг.

У ваговій категорії до 69 кг Николин Олег посів 4 сходинку піднявши у сумі двоборства 141 кг. Також четвертим став Олевич Віталій (вагова категорія до 85 кг) з сумою двоборства 325 кг. Свій внесок у перемогу команди зробили також Остафійчук Роман, який посів 9 сходинку та  Коробова Вікторія, яка у підсумку показала сьомий результат. Все це у підсумку дозволило спортсменам Львівщини вибороти перше загальнокомандне місце.

Важкоатлет Львівської ДЮСШ «Енергетик» ФСТ «Спартак» Володимир Гоза на сьогодні є одним із претендентів, які борються за завітну путівку на Олімпійські ігри, що відбудуться у Ріо де Жанейро (Бразилія).

Адміністрація спортивної школи висловлює подяку усьому тренерсько-викладацькому складу за хорошу роботу і бажає подальших досягнень.