29/05/2016 - Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

 

Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

 

З 24 по 27 травня у Харкові проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Львівську ДЮСШ «Спартаківець» на цих змаганнях представляли вихованці Трускавецького відділення Степюк Олег (вагова категорія 50 кг) і Кожушко Артем, а також Чудик Оксана (вагова категорія 56 кг) і Вовчак Романна (вагова категорія 60 кг).

Степюк Олег стартував вдало, перемігши у двох сутичках своїх суперників з Полтави та Запоріжжя, однак в ¼ фіналу поступився учню ЛДУФК Василю Ільницькому з рахунком 11 : 0 і припинив боротьбу. Кожушко Артем програв у першій сутичці і також припинив свій виступ.

Значно краще виступили наші дівчата. Оксана Чудик спочатку перемогла на туше ученицю ЛДУФК Катерину Зелених, а у другому поєдинку також на туше - представницю Донеччини Тетяну Мовчун. На жаль, у півфіналі Оксана програла Аліні Актобії (Київська область) з рахунком 10 : 0. У боротьбі за третє місце Оксана знову на туше перемогла Чайку Є. із Запоріжжя і у підсумку виборола бронзову нагороду.

З аналогічним результатом завершила цей турнір Вовчак Романна. Вона програла перший поєдинок Масловській О. з Волині (1 : 3), однак дві наступні сутички Романна виграла на туше, що дозволило їй у підсумку стати третьою.

Колектив ДЮСШ «Спартаківець» вітає тренерів та спортсменок із вдали виступом на чемпіонаті і бажає нових звитяг.