13/05/2016 - Турнір з міні-футболу «Кубок Лева – 2016»

 

Турнір з міні-футболу «Кубок Лева - 2016»

 

7 травня 2016 р. у Львові на спортивній базі Львівського училища фізичної культури відбувся традиційний відкритий турнір з міні-футболу «Кубок Лева» серед працівників органів державної казначейської служби. Цьогорічний турнір зібрав представників з п'яти регіонів України - Києва, Чернігова, Тернополя, Івано-Франківська та Рівного. Команди були розділені на дві групи. У групі А виступали представники Києва, Чернігова та Львова, а у групі Б змагалися представники Тернополя, Рівного та Івано-Франківська.

В групі А боротьба за перше місце точилася між командами з Києва та Львова. Обидві не мали особливих проблем з чернігівчанами, перемігши їх 4 : 0 та 6 :1 відповідно. В очному протистоянні у надзвичайно напруженій та видовищній боротьбі представники столиці України перемогли львів'ян і вийшли у півфінал.

В групі Б турнірна ситуація розгорталася аналогічно. Тут аутсайдером виявилась команда з Івано-Франківська, яку почергово перемогли тернополяни (7 : 2) та рівненчани (5 : 2). І знову доля першого місця в групі вирішувалася в напруженому поєдинку, в якому з мінімальною перевагою (2 : 1) команда з тернополя виявилася сильнішою за представників Рівного.

У першому півфіналі кияни взяли гору над рівненчанами (4 : 2), а у другому півфіналі, на жаль, наші земляки поступилися своїм сусідам з Тернополя з рахунком 1 : 5. Таким чином, у фіналі зійшлися команди зі столиці України та Тернополя. У підсумку кияни виявились сильнішими (3 : 1) і стали володарями «Кубка Лева» - 2016.

Полоса невезіння продовжилась для львів'ян і у матчі за третє місце. Основний час їхнього матчу з рівненчанами завершився унічию - 3 : 3, а по пенальті наші земляки поступилися 3 : 4 і у підсумку стали лише четвертими.

У матчі за 5 місце зійшлися команди Чернігова та Івано-Франківська. Перемогли представники Чернігова (3 : 0). Таким чином, команда з Івано-Франківська замкнула турнірну таблицю.