17/02/2011 - На чемпіонаті України в Харкові львівські спартаківки завоювали 5 медалей!

 

16 лютого в Харкові стартував чемпіонат України з вільної боротьби. В перший день відбувалися змагання жінок, де на провідних ролях були львівські спартаківки. Наші спортсменки завоювали аж 5 медалей - дві срібні і три бронзові.

 

У вазі до 51 кг "срібло" завоювала Ірина Рибак (тренери - Раковський О., Раковський В.). 19-річна спартаківка почергово перемогла львів'янок Ольгу Шнайдер і Тетяну Джерш, а у фіналі поступилася ще одній львів'янці, досвідченій Юлії Благіні. Ще одну медаль - бронзову - в цій категорії завоювала Мар'яна Безрука (тренери - Пукіш М., Сазонов О.). Вона спершу перемогла прикарпатку Людмилу Пилипчак, потім поступилася Благіні, а у втішній сутичці за "бронзу" виявилась сильнішою за Ольгу Подосиннікову з Чернігова.

У вазі до 55 кг невдало виступила титулована Наталія Синишин. Після перемоги в першій сутичці над Ольгою Нарепехою, Наталя поступилася майбутній переможиці Ірині Харів (Івано-Франківськ - Київ). Тож у підсумку Синишин лише п'ята.

У вазі до 59 кг виступили одразу три львівські спартаківки і вони зуміли завоювати дві медалі! Ірина Гусяк (тренери - Білас П., Скобельський О.) перемогла в стартовій сутичці львівську спартаківку Юлію Малик, потім здолала сумчанку Євгенію Носок, далі - ще одну львівську спртаківку Антонінину Птицин, і лише у фіналі поступилася досвідченій одеситці Ганні Василенко. Дійшовши до фінальної сутички 20-річна Гусяк дала право своїм партнеркам у втішних сутичках поборотися за "бронзу", чим успішно і скористалась Птицин (тренери - Назарчук В., Сазонов О.), перемігши Носок. Отож у 21-річної Антоніни - бронзова медаль.

У вазі до 63 кг львівський "Спартак" представляла Ольга Бражник. У першій же сутичці вона поступилася екс-чемпіонці Європи Мар'яні Квятковській і вибула зі змагань.

І нарешті у вазі до 72 кг "бронзу" завоювала 21-річна Христина Кауфман (тренери Білас П., Глібенко В.). Христина в стартовій сутичці програла майбутній переможниці Катерині Бурмистровій з Сум. Відтак у втішній сутичці за "бронзу" львів'янка перемогла донеччанку Вікторію Приму.
Василь ТАНКЕВИЧ