11/04/2016 - ЛЬВІВСЬКИЙ БАДМІНТОНІСТ ПОСІВ ДВА ДЕВ’ЯТИХ МІСЦЯ НА ЮНІОРСЬКОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

 

ЛЬВІВСЬКИЙ БАДМІНТОНІСТ ПОСІВ ДВА ДЕВ'ЯТИХ МІСЦЯ НА ЮНІОРСЬКОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

 

Наприкінці березня у польському місті Любін, що поблизу Вроцлава, відбулися командний та особистий чемпіонати Європи з бадмінтону серед юніорів до 17 років.

Справжній бойовий дух на цих змаганнях продемонструвала збірна команда України, до складу якої заслужено увійшов і львів'янин Роман Алтунян (ДЮСШ «Верховина», тренери Оксана Гречанюк та Іван Каратник). Окрім нього на чемпіонаті Європи Україну представляли Дмитро Ковальов (Миколаїв), Данило Боснюк, Анна Андрушко, Євгенія Паксютова (Дніпропетровськ), Михайло Махновський, Владислав Стерін, Марина Ільїнська, Дарія Галіцина, Анастасія Прозорова, Валерія Рудакова (Харків).

Юнацька збірна України в результаті командного турніру посіла 9-16 місце серед 33 європейських команд, зайнявши друге місце у групі 8, яку польські коментатори назвали «група смерті». Єдина група на турнірі, яка включала п'ять команд Росію, Чехію, Україну, Угорщину та Норвегію, з яких перших чотири були абсолютно рівні за силами і вартували перемоги. У наслідок протистоянь збірна України перемогла команду Норвегії 4:1, команду Росії 3:2, команду Угорщини 4:1 і поступилася тільки команді Чехії з мінімальним рахунком 2:3.

В особистому чемпіонаті Європи з бадмінтону серед юніорів до 17 років львів'янин Роман Алтунян виступав у парній категорії разом із харків'янином Владиславом Стеріним. У першому раунді вони перемогли турецький дует Eksi-Perk з рахунком 13-21; 21-10; 21-18. У наступному колі здолали ірландську пару Mcallister-O'Mahony 12-21; 21-19; 21-13. Та в 1/8 фіналу поступилися 3/4 номеру посіву шведській парі Gozzi-Harrbacka 12-21; 12-21. І, таким чином, львівсько-харківський дует Роман Алтунян-Владислав Стерін здобув 9-16 місце з-поміж 59 кращих у Європі чоловічих бадмінтонних пар.

Відзначимо також неабияку звитягу української дніпропетровсько-харківської змішаної пари Данило Боснюк-Марина Ільїнська, які посіли третю сходинку європейського бадмінтонного юніорського п'єдесталу.

Тренери та Роман Алтунян щиро вдячні українській і, особливо, львівській бадмінтонній і спортивній громаді за надану змогу взяти участь у чемпіонаті Європи з бадмінтону серед юніорів до 17 років. Дякуємо кожному, хто долучився до збору необхідної для поїздки суми коштів!