03/04/2016 - Успішний виступ львівських борчинь на чемпіонаті Європи з вільної боротьби U-23

 

Успішний виступ львівських борчинь на чемпіонаті Європи з вільної боротьби U-23

З 28 березня по 4 квітня  2016 р. у м. Русе (Болгарія) триває чемпіонат Європи серед молоді до 23-х років  у якому успішно виступили представниці Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» вихованки СДЮШОР «Спартаківець». З шести здобутих нагород збірною командою України чотири в активі вихованок Львівської школи боротьби (одна золота, дві срібні і одна бронзова нагорода.)

Ліля Горішна (вагова категорія до 53 кг, тренери викладачі Раковський В.Г. та Раковський О.Г.) на шляху до фіналу  на туше перемогла спортсменок з Швеції та Азербайджану. У фінальному поєдинку зустрілась із представницею Росії Наталією Малишевою, якій поступилась із рахунком 0: 10 і в результаті зайняла друге місце.

Тетяна Кіт (вагова категорія до 58 кг, тренери викладачі Пукіш М.М. та Скобельський О.З.) в ¼  та в ½  фіналу перемогла спортсменок з Італії та Росії. У фіналі Тетяна здобула перемогу з рахунком  3 : 0 над представницею Азербайджану Оленою Колеснік  та  стала чемпіонкою Європи.

Ангеліна Лисак (вагова категорія до 60 кг, тренери викладачі Кушнір А.В. та Скобельський О.З.) перемогла спортсменок з Польщі та Болгарії. У фінальному поєдинку Ангеліна зустрілась із представницю Азербайджану Тетяною Омельченко, якій поступилась із рахунком 5 : 1 і посіла друге місце.

Соломія Вольська (вагова категорія до 63 кг, тренери викладачі Кушнір А.В. та Скобельський О.З.) програла за вихід у фінал 6 : 8 представниці Росії  Анжелі Фоменко, однак у бронзовому фіналі перемогла з рахунком 7 : 0 представницю Білорусії М. Сідакову і у підсумку зайняла третє місце.

Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» вітає спортсменок і тренерів із успішним виступом у чемпіонаті Європі, а також дякує віце- президенту Львівської обласної федерації вільної боротьби Андрію Стадніку за підтримку  спортсменок та тренерів.