29/03/2016 - Блискуча весняна перемога спортсменів ЛДЮСШ «ЕНЕРГЕТИК» у змаганнях з важкої атлетики серед юнаків та дівчат

 

Блискуча весняна перемога спортсменів ЛДЮСШ «ЕНЕРГЕТИК» у змаганнях з важкої атлетики серед юнаків та дівчат

З 25 по 27 березня в приміщенні Львівської ДЮСШ «Енергетик» відбулись змагання з відкритого чемпіонату міста Львова з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років та чемпіонату Львівської області серед юнаків та дівчат  до 17 років. На цих змаганнях ФСТ «Спартак» представляло 27 учасників: 19 юнаків та 8 дівчат. Розпочала переможну ходу «енергетиків» Дідик Галина у ваговій категорії до 40 кг. Піднявши у сумі двоборства 82 кг, Галина виборола перше місце. Друге почесне місце завоювала ще одна спартаківка, зовсім юна вихованка тренера Володимира Рекші, Гринчук Вікторія. Результат Вікторії у сумі двоборства - 63 кг.

Золото і срібло дістались представницям «Спартака» і у наступній ваговій категорії - до 53 кг. Перемогу тут святкувала Короткевич Марія з сумою двоборства 88 кг. Її товаришка по команді Павлишин Роксолана стала другою з результатом 82 кг у сумі двоборства.

Продовжили блискучий виступ наші дівчата і у ваговій категорії до 63 кг. Костачук Анастасія з сумою двоборства 75 кг стала другою, а Курмаз Анна - третьою (результат Анни - 59 кг). Переможну крапку поставили спартаківки у ваговій категорії до 69 кг. Чергове золото виборола Юркевич Діана з сумою двоборства 84 кг, а Недавня Аліна стала срібним призером поступившись Діані у сумі двоборства 8 кілограмами.

Переможний виступ дівчат підтримали і наші юнаки. У ваговій категорії до 45 кг прекрасно виступив вихованець Львівської ДЮСШ «Енергетик» Котельчук Володимир, який став чемпіоном з результатом у сумі двоборства 100 кг. У ваговій категорії 56 кг не було рівних новоспеченому чемпіону України серед кадетів Гринчуку Юрію. Юрій легко обійшов усіх суперників, а його переможна сума у двоборстві склала 182 кг. Наш атлет  вперше виконав норматив КМС України. Срібло та бронза у цій ваговій категорії також дісталися спартаківцям. Другим фінішував Гондзьо Юрій, а Галій Володимир став третім.

У ваговій категорії до 62 кг  друге місце виборов Бурда Василь. Ще дві медалі дісталось спартаківцям у ваговій категорії до 69 кг. Чемпіоном тут став Пигель Роман, а його товариш по команді Парусов Павло - третім. Чергове золото здобув у ваговій категорії до 77 кг Іваськів Віталій, а Терлак Віталій став другим. На найвищу сходинку п'єдесталу пошани піднявся Гоза Богдан, який виступав у ваговій категорії до 85 кг, а його товариші Кахта Артем та Ганич Ігор стали срібним та бронзовим призерами у ваговій категорії до 94 кг. Насамкінець, у ваговій категорії понад 94 кг виступав молодий, але вже  досвідчений важкоатлет Кінах Тарас. На жаль, у першій класичній вправі - ривку, Тарасові не вдалось використати жодну спробу, зате в другій класичній вправі - поштовху, спортсмен реабілітувався та зафіксував 135 кг.

Загалом на відкритому чемпіонаті  міста Львова юні спартаківці вибороли 20 медалей: 8 золотих, 8 срібних та 4 бронзові. Таким самим виявився підсумок виступу наших атлетів і в іншому турнірі - чемпіонаті Львівської області. Тут також 20 медалей (8 золотих, 8 срібних та 4 бронзові). Таким чином, виборовши загалом 40 медалей різного ґатунку, юні спартаківські важкоатлети перемогли в командному заліку обох турнірів.

І на відкритому чемпіонаті міста Львова, і на чемпіонаті Львівської області загальнокомандний залік був однаковим, а саме:

Львівська ДЮСШ «Енергетик» 1 («Спартак»)            - 1 місце

КДЮСШ «Атлет» (Динамо)                                         - 2 місце

Львівська ДЮСШ «ЕНЕРГЕТИК» 2 («Спартак»)     - 3 місце.

Адміністрація спортивної школи висловлює подяку усьому тренерсько-викладацькому складу за хорошу роботу. Натхнення в роботі.