24/03/2016 - Відкритий чемпіонат м.Львова з волейболу серед дівчат

 

Відкритий чемпіонат м.Львова з волейболу серед дівчат

 

З 18 по 20 березня у Львові відбулося свято волейболу - відкритий чемпіонат м.Львова з волейболу серед дівчат (ІІ-й етап змагань за програмою «Юний спартаківець») присвячений пам'яті заслуженого тренера України А.Демчишина, який пройшов на високому професійному рівні. Організаторами турніру виступили: ДЮСШ «Верховина» (директор Л.О.Чубаєва), федерація волейболу Львівської області та управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради.

В змаганнях взяли участь вісім команд: ЛДУФ «Верховина» м.Львів, ДЮСШ»Автомібіліст» м.Львів, ДДПУ м.Дрогобич, ДЮСШ Верховина-2 м.Львів, спортивний ліцей м.Біла Церква, ДЮСШ м.Деражня, ДЮСШ м.Іллічівськ та ДЮСШ м.Біла Церква. Загалом у турнірі взяло участь більше 100 юних спортсменів. Змагання проводилися у приміщенні технологічного коледжу Львівського державного лісотехнічного університету (вул.Пулюя, 20).

Всі три ігрових дні пройшли в напруженій та цікавій боротьбі. Ігри проводились в двох підгрупах. Дві кращі команди з кожної підгрупи виходили у фінал, а решта команд грали стикові зустрічі за 5-6 і 7-8 місця. Особливо цікаво було дивитися фінальні ігри. Дівчата завзято боролися за кожне очко, за кожен м'яч, а які діставали м'ячі, падали, піднімалися і знову в бій. Задля цього хочеться проводити такі заходи. Учасники показали високий рівень підготовки і засвідчили, що волейбол у Львові і Львівській області має значний потенціал розвитку.

Переможцями турніру стали: ЛДУФ-Верховина - перше місце. Спортивний ліцей м.Біла Церква стали другими і на третьому місці фінішували ДЮСШ м.Деражня. Наступні місця зайняли: ДЮСШ м.Біла Церква - четверте; ДЮСШ м.Іллічівськ - п'яте, ДДПУ м.Дрогобич - шосте, ДЮСШ»Автомобіліст Львів - сьоме і замкнули турнірну таблицю ДЮСШ «Верховина»-2 (м.Львів).

За підсумками турніру були визначені і відзначені призами кращі гравці у таких номінаціях: кращий гравець, кращий універсальний гравець, кращий нападаючий, кращий захисник, кращий ліберо. Окрім цього, були визначені і нагороджені кращі гравці у кожній команді. Переможці були нагороджені кубками, а учасники - дипломами, медалями та кубками-призами. Всі залишилися дуже задоволені. Дякували за чудово організований турнір та запрошували  на турніри до себе.

 

Директор ДЮСШ «Верховина»    Л.О.Чубаєва