21/03/2016 - Універсіада Львівщини з бадмінтону

 

Універсіада Львівщини з бадмінтону

 

З 15 по 17 березня 2016 р. відбулася Універсіада Львівщини з бадмінтону. Змагання проходили в залі Львівського національного університету ім. І. Франка. У цих змаганнях взяли участь 5 команд з вищих навчальних закладів Львівської області. В складі команд ЛДУФК та ЛНУ ім. І.Франка змагалися спортсмени ДЮСШ "Верховина" Львівської обласної організації ФСТ "Спартак". Це, зокрема, Владислав Гуркало (МС, ЛДУФК), Владислав Тодорук (КМС, ЛДУФК), Тетяна Лема (МС, ЛДУФК), Владислав Васільєв (КМС, ЛНУ ім. І.Франка), Єлизавета Кочекова (КМС, ЛНУ ім. І.Франка). Тренерами наших спортсменів є Гречанюк О.О., Ціж Л.М., Каратник І.В. та Гуркало Л.О.

За результатами особистих змагань спортсмени вибороли такі місця: Владислав Гуркало (1 місце в одиночній, 1 місце в парній, 1 місце в змішаній категоріях); Владислав Тодорук (3 місце в одиночній, 1 місце в парній, 4 місце в змішаній категоріях); Тетяна Лема (1 місце в одиночній, 2 місце в парній, 1 місце в змішаній категоріях); Владислав Васильєв (4 місце в одиночній, 2 місце в парній, 3 місце в змішаній категоріях), Єлизавета Кочекова (2 місце в одиночній, 1 місце в парній, 3 місце в змішаній категоріях).

Переможцем універсіади у командному заліку стали представники ЛНУ ім. І. Франка (536 балів). На другому місці - ЛДУФК (534 бали). Третіми стали бадмінтоністи з ЛНМУ (450 балів); НУ„ЛП" фінішували на четвертому місці (423 бали) і представники ЛНАУ стали п'ятими (329 балів).