21/03/2016 - Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків у Хмельницьку

 

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків у Хмельницьку

З 15 по 19 березня у м. Хмельницьку відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків до 20 р.н. Львівську ДЮСШ «Енергетик» представляло 6 спортсменів, які виступали у таких вагових категоріях: Коробова Вікторія у ваговій категорії до 53 кг, Гордишинський Артур та Николин Олег у ваговій категорії до 69 кг, Гоза Володимир у ваговій категорії до 105 кг, а також Пилип'як Олег та Кінах Тарас у надважкій категорії +105 кг.

Вдало розпочала ці змагання та забезпечила чудову мотивацію своїм товаришам по команді молода важкоатлетка Коробова Вікторія. Кандидат у майстри спорту виборола срібну нагороду, показавши у сумі двоборства 72,5 кг. У ваговій категорії до 69 кг чемпіоном України з відмінним результатом у сумі двоборства 285 кг став наш Артур Гордишинський. Його товариш по спартаківській школі Николин Олег у цій же ваговій категорії з сумою у двоборстві 267 кг зайняв третю сходинку на п'єдесталі пошани. Ще одну нагороду найвищої проби здобув для львівського «Спартака» Гоза Володимир. Його результат у двоборстві - 386 кг. Володимир ще раз довів, що у ваговій категорії до 94 кг на сьогодні він залишається найтитулованішим та найсильнішим важкоатлетом в Україні серед юнаків. Також допомогли команді Пилип'як Олег та Кінах Тарас, які у ваговій категорії понад 105 кг посіли 6 та 9 місця відповідно.

У командному заліку Львівська область посіла 4 місце.

Адміністрація спортивної школи висловлює подяку усьому тренерсько-викладацькому складу за хорошу роботу і бажає подальших успіхів та нових перемог.