23/02/2016 - ІІІ регіональний турнір, присвячений воїнам-афганцям учасникам АТО

 

 

ІІІ регіональний турнір, присвячений воїнам-афганцям учасникам АТО

 

         В суботу 20 лютого в спортивному залі ДЮСШ ім. Івана Боберського відбувся ІІІ регіональний турнір з футзалу серед дітей 2006-2007 років народження, присвячений воїнам-афганцям учасникам АТО. В турнірі прийняло участь 7 команд: ДЮСШ (Дрогобич) - 2 команди, філія «Карпати» (Дрогобич), «ФРІДЕНС» (Дрогобич), ФК «Розточчя» (Новояворівськ), ДЮСШ (Самбір) та ДЮСШ (Калуш). Організаторами змагань виступили: Дрогобицька міська організація ФСТ «Спартак» та Дрогобицька дитячо-юнацька спортивна школа (директор Іван Файчак) за сприяння відділу фізичної культури та спорту виконкому Дрогобицької міської ради (в.о. начальника Ірина Криницька) та спілка ветеранів Афганістану Дрогобиччини.

На урочистому відкритті з привітальними словами виступили: голова спілки  Іван Андруневчин, учасник бойових дій в Афганістані  Богдан Мозоль, а також засновники турніру: Микола Пшеченко та заступник голови ДМО ФСТ «Спартак»  Василь Карпин. Усі учасники турніру та гості хвилиною мовчання пом'янули тих, хто загинув в афганській війні та тих хто віддав життя, захищаючи нашу державу на сході України.

Спочатку усі команди були розбиті на дві групи, де виборювали найвищі місця. Потім у стикових матчах розігрували відповідно з 1 по 7 місце. Треба зазначити, що юні футболісти продемонстрували досить хороший рівень підготовки зважаючи на їхній вік. А про спортивний азарт і емоційність баталій і говорити не приходиться, особливо під час останніх трьох стикових матчів. Ось їхні результати:

матч за 5 місце: «ФРІДЕНС» - філія «Карпати»     0 : 3

матч за 3 місце: ДЮСШ (Дрогобич-1) - ДЮСШ (Калуш) 2 : 3. Ця гра набула найбільшої інтриги. Підопічні Дмитра Курп'яка тільки на останніх хвилинах не змогли втримати нічийний результат, щоб довести гру до післяматчевих пенальті. Попри все - прикра поразка.

У фінальній грі вихованці  ФК «Розточчя» з Новояворівська досить потужно «розібрались» з гостями із Самбора, хоча протягом попередніх матчів складалось враження, що саме вони повинні стати переможцями турніру. Нападник Віталій Сумка, забивши супернику 4 голи, приніс своїй команді перемогу з рахунком 4 : 1.

         З рук міського голови Тараса Кучми (до речі, також учасника АТО), директора ДЮСШ та воїнів-афганців, юні футболісти отримали свої нагороди. А ще здобули великий досвід турнірної боротьби та ігрової практики. Приємно відмітити, що за майстерністю 9-10-річних підлітків спостерігало багато батьків та родичів юних спортсменів.

         Спеціальними подарунками від наших польських друзів з партнерського міста Лєгніца нагородили кращих гравців по номінаціям. Ними визнані:

кращий воротар: Олександр Венгер (Калуш);

кращий захисник: Роман Халавко (ДЮСШ, Дрогобич-1);

кращий нападник: Олександр Німеровський (Самбір);

кращий бомбардир: Віталій Сумка (Новояворівськ) - 8 голів;

кращий гравець: Петро Федор (Новояворівськ).