22/02/2016 - ЛДЮСШ «Енергетик» впевнено перемагає на чемпіонаті Львівської області з важкої атлетики серед юніорів

 

ЛДЮСШ «Енергетик» впевнено перемагає на чемпіонаті Львівської області з важкої атлетики серед юніорів

19-20 лютого у приміщенні КДЮСШ «Атлет» Динамо що по вул. Янева 10, відбувся чемпіонат Львівської області серед юніорів 1996-2001 р.н. Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» виставило кращих молодих важкоатлетів у різних  вагових категоріях.  Юні спартаківці у запеклій боротьбі вибороли  призові місця на п'єдесталі пошани. Гарний виступ  дівчат та хлопців ЛДЮСШ «Енергетик» залишили задоволеними тренерів спортивної школи. Особливої відзнаки  заслужили призери та переможці змагань:  Короткевич Марія,  Коробова Вікторія та Павлишин Роксолана  у ваговій категорії до 53 кг. Костачук Анастасія у ваговій категорії до 63 кг. Юркевич Діана у ваговій категорії до 69 кг.  Гринчук Юрій та Данько Олег у ваговій категорії до 56 кг.  Занов'як Андрій у ваговій категорії 62 кг. Гордишинський Артут вагова категорія 77 кг.  Пигель Роман  та Николин Олег вагова категорія до 77 кг. Гоза Володимир вагова категорія до 94 кг. Кінах Тарас вагова категорія до 105 кг та Пилипяк Олег вагова категорія понад 105 кг.

Загалом юні спартаківські важкоатлети вибороли 14 медалей, з яких 7 золотих, 4 срібні та 3 бронзові. Це дозволило ЛДЮСШ «Енергетик» у командному заліку завоювати перше місце. Другими стали КДЮСШ «Атлет», а замкнула трійку кращих ДЮСШ «Енергія».

За оцінкою тренерів, команда виступила блискуче, молодь показала свої кращі результати, хороший потенціал, юні атлети впевнено піднімала усі кілограми та боролися з кожною вагою на помості.

Адміністрація спортивної школи висловлює подяку усьому тренерсько-викладацькому складу за хорошу роботу і бажає подальших успіхів.