17/02/2016 - Кубок України з важкої атлетики

 

Кубок України з важкої атлетики

З 9 по 13 лютого у м. Чернігів  відбувся Кубок України з важкої атлетики. Львівську ДЮСШ "Енергетик" фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" у різних вагових категоріях представляли 5 учасників. У важкій боротьбі з суперниками та залізним снарядом наші спортсмени продемонстрували хороший рівень підготовки і показали добрі результати.

У ваговій категорії до 69 кг виступав Гордишинський Артур. Підсумковий результат Артура у сумі двоборства 272 кг (ривок 119 кг, поштовх 153 кг), що гарантувало йому срібну нагороду. Також у цій ваговій категорії виступав ще один наш спортсмен - Николин Олег. Результат Олега у сумі двоборства 268 кг (ривок 122 кг,  поштовх 146 кг), що дозволило йому посісти четверте місце, причому у першій класичній вправі ривку він був третім.

У ваговій категорії до 85 виступав Олевич Віталій. Його результат у сумі двоборства склав 322 кг (ривок 152 кг,  поштовх 170 кг). У підсумку - ще одна срібна медаль в доробку важкоатлетів - спартаківців.

У ваговій категорії до 94 виступав Гоза Володимир. У ривку Володимиру підкорилася штанга вагою  166 кг, а у поштовху - 197 кг. З результатом у сумі двоборства 363 кг Володимир став бронзовим призером кубка України.

Ще один наш спортсмен Остафійчук Роман у ваговій категорії до 69 кг посів 6 місце. Результат Романа у сумі двоборства 250 кг  (ривок 114 кг і поштовх 136 кг).

У командній боротьбі команда Львівської області посіла почесне друге місце і повністю виконала поставлені перед нею завдання на Кубку України.

Адміністрація спортивної школи висловлює подяку усьому тренерсько-викладацькому складу за хорошу роботу.