24/01/2016 - Вдалий старт у 2016 році важкоатлетів фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"

 

Вдалий  старт у  2016  році  важкоатлетів фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"

У приміщені ФСТ «Динамо» відбулися змагання з важкої атлетики: кубок Львівської області та чемпіонат області в окремих вправах. ЛДЮСШ «Енергетик» ЛОО ФСТ «Спартак» представляли кращі спортсмени школи. Тренери виставили на ці змагання три повноцінних склади, а загальна кількість учасників від ЛДЮСШ «Енергетик» становила понад 35 спортсменів. Серед них були такі титуловані спортсмени як Остафійчук  Роман - чемпіон України серед юнаків та дорослих, Олійник Роман - майстер спорту України, чемпіон та призер обласних та всеукраїнських  змагань, Олевич Віталій також один з кращих спортсменів Львівщини. Хороший, сильний склад фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» ще раз продемонстрував що на сьогодні є кращим у Львівській області. У різних вагових категорія важкоатлети ЛДЮСШ «Енергетик» здобули 16 медалей, зокрема 6 золотих, 6 срібних та 4 бронзових.

Переможцями змагань стали Коробова Вікторія (вагова категорія до 53 кг), Юркевич Діана (вагова категорія до 69 кг), Остафійчук Роман (вагова категорія до 69 кг), Олійник Роман (вагова категорія до 77 кг), Бондаренко Ігор (вагова категорія до 85 кг) та Олевич Віталій (вагова категорія до 94 кг).

У командній боротьбі представники ФСТ «Спартак» здобули перше місце, на другому місці ФСТ «Колос» і замкнули трійку призерів спортсмени ФСТ «Динамо».

Адміністрація спортивної школи висловлює подяку усьому тренерсько-викладацькому складу за хорошу роботу.  Наснаги в роботі!