21/01/2016 - Чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів

 

Чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів

 

В Харкові з 10 по 13 січня 2016 року відбувся чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів 1999 року народження. У змаганнях взяли участь команди з Харкова, Дніпропетровська, Львова, Миколаєва, Одеси та Лисичанська. Львівську область представляли спортсмени ДЮСШ "Верховина" Львівської обласної організації ФСТ "Спартак" - Алтунян Роман (МСУ), Жуцький Олег (КМС), Шаргородський Давид (КМС) та тренер Гречанюк Оксана Олексіївна.

Результат виступу Романа Алтуняна: 3 місце в одиночній категорії; 2 місце в парній категорії (в парі з Стєріним Владиславом з Харкова); 5 місце в змішаній категорії (разом з Ждановою Валерією з Дніпропетровська). Результати Давида Шаргородського: 9 місце в одиночній категорії, 5 місце в парній категорії (в парі з Жуцьким Олегом) та 9 місце в змішаній парі (в парі з Пойдою Дарією з Миколаєва). Результати змагань Жуцького Олега: 17 місце в одиночній категорії та 5 місце в парій категорії.

Чемпіонами України стали: в одиночній категорії - Данило Боснюк (Дніпропетровськ) і Марина Ільїнська (Харків); в парній категорії - Денис Данілов-Дмитро Ковальов (Дніпропетровськ, Миколаїв) і Анастасія Прозорова-Валерія Рудакова (Харків); в змішаній парі - Данило Боснюк-Марина Ільїнська.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів Гречанюк Оксану та Каратника Івана з успішним виступом на чемпіонаті України з бадмінтону серед юніорів 1999 р.н.