15/12/2015 - Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед ДЮСШ, СДЮШОР, УОР (юнаки)

 

Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед ДЮСШ, СДЮШОР, УОР (юнаки)

З 11 по 15 грудня у Харкові відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед ДЮСШ, СДЮШОР, УОР (юнаки). Загалом у цих змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів, серед яких були і представники ДЮСШ «Фаворит».

У підсумку наші спортсмени показали такі результати. Чемпіонами України у триборстві у командному заліку стали Война Роксоляна та Клуннікова Ольга. Бронзові нагороди вибороли Ільків Валентин в особистому заліку (триборство), Зубач Андрій в командному заліку (триборство). Також бронзові нагороди у чотириборстві отримала команда до складу якої увійшли львівські спартаківці Книшевич Вадим, Кондратюк Дмитро і Зайцев Віталій. Окрім цього Книшевич Вадим завоював бронзу і в особистому заліку (чотириборство).

У решті видів програми наші спортсмені показали такі результати. У триборстві в особистому заліку Война Роксоляна стала четвертою, а Клуннікова Ольга - шостою. Ільків Валентин та Паневник Денис стали четвертими у складі команди у триборстві. Зубач Андрій у цьому виді програми в особистому заліку став сьомим, а Паневник Денис - чотирнадцятим. У чотириборстві в особистому заліку наші спортсмени зайняли такі місця: Кондратюк Дмитро - сьоме, Малюга Данеїл - десяте і Зайцев Віталій - одинадцяте.