13/12/2015 - Успішне завершення 2015 року для спортсменів ЛДЮСШ «Енергетик» фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

 

Успішне завершення  2015  року  для спортсменів ЛДЮСШ «Енергетик» фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

По вулиці Генерала Грекова, 1  у приміщенні легкоатлетичного манежу літніх видів спорту відбулися змагання з важкої атлетики «Кубок м. Львова», присвячені пам'яті видатних тренерів та спортсменів Львівщини. ЛДЮСШ «Енергетик» представляли кращі спортсмени школи, зокрема такі як Володимир Гоза - чемпіон та призер багатьох міжнародних та всеукраїнських змагань, Остафійчук  Роман - чемпіон України серед юнаків та дорослих, Гордишинський Артур - чемпіон та призер всеукраїнських змагань, Олевич Віталій також один з кращих спортсменів Львівщини. Підсумки цих змагань ще раз продемонстрували, що на сьогодні підбір спортсменів у спартаківській ЛДЮСШ «Енергетик» є кращим у Львівській області. Загалом у різних вагових категорія важкоатлети ЛДЮСШ «Енергетик» здобули 11 медалей, з яких 7 золотих, 3 срібні та 1 бронзова.

19 грудня 2015 р. у приміщенні «ОЛІМП», що знаходиться на ринку «Південний», відбудеться відкритий чемпіонат ЛДЮСШ «Енергетик» «Юний спартаківець». Ці змагання підведуть підсумок усього року. В даний час проводиться активна підготовка спортсменів до цих змагань.

Адміністрація спортивної школи висловлює подяку усьому тренерсько-викладацькому складу за хорошу роботу і бажає нових спортивних звершень!