07/12/2015 - Чемпіонат України з баскетболу серед жінок

 

Чемпіонат України з баскетболу серед жінок

 

У суботу 5 грудня та неділю 6 грудня, команда «ЛДУФК - СКІФ - Спартак» зіграла останні матчі першого кола регулярного чемпіонату України з баскетболу. Обидві гри відбулися на виїзді проти «Політехніки» та рівненського «Сузір'я» відповідно. Зустріч між «Політехнікою» та «ЛДУФК - СКІФ - Спартак» закінчилась з рахунком 71 : 59 на користь спартаківок. Кращими за набраними очкам стали Скакаліна Катерина 20 очок (ЛДУФК - СКІФ - Спартак) та Максименко Ірина в складі «Політехніки». Серед спартаківок за підбираннями найкращою стала Зволяк Анжеліка (12 підбирань), а за результативними передачами - Петрик Романа (5 передач).

Зустріч с рівненчанками закінчилась на користь господарок майданчика з рахунком 83 : 56. Наш лідер Скакаліна Катерина набрала 19 очок, а у команді «Сузір'я» найрезультативнішою стала Голубош Яна (21 очко). На підбираннях кращою стала Грищенко Катерина (Львів) - 12 підбирань.

У підсумку львів'янки посіли у своїй підгрупі третє місце і будуть змагатися за 9 - 16 місця з командами «Кондиціонер-інваспорт» (Харків), «ОНМУ-ВІМАР» (Одеса), «Політехніка-Львів» (Львів), «Полтава-баскет-КЗП СДЮСШОР №2», «СДЮСШОР №4» (Миколаїв), «СДЮСШОР №5» (Дніпропетровск) та ХАІ (Харків).

 

Ірина Кленіна - тренер ДЮСШ «Верховина»