05/12/2015 - Кубок України з вільної боротьби серед дорослих

 

Кубок України з вільної боротьби серед дорослих

 

З 1 по 4 грудня у Броварах відбулися змагання кубка України з вільної боротьби серед дорослих. На цьому турнірі виступила велика група спортсменів львівського «Спартака».

У ваговій категорії до 61 кг Джелема Артем переміг у двох сутичках і у одній поступився. Це дозволило йому взяти участь у боротьбі за третє місце. Артем використав свій шанс. Він здолав спортсмена з Полтави Блащака Б. технічною перемогою (12 : 2) і став бронзовим призером цих змагань.

У ваговій категорії 97 кг Білас Павло в першій сутичці переміг представника Одеси Маліна І. на туше. На жаль, у двох наступних поєдинках Павло поступився. Спочатку срібному призеру Олімпійських ігор Валерію Андрійцеву, а потім киянину Богдану Грицаю (10 : 0).

У змаганнях серед жінок у ваговій категорії 48 кг Марія Лівач перемогла у перших двох сутичках. На жаль, у третьому поєдинку проти своєї землячки, чемпіонки світу Когут Олександри, за рахунку 2 : 1 на свою користь, Марія травмувала колінний суглоб і припинила виступи на цих змаганнях. У підсумку Марія зайняла п'яте місце.

Демко Христина, яка виступала у ваговій категорії 55 кг, стартувала з важкої перемоги над спортсменкою з Херсона Прокопевнюк І. (4 : 3). Однак у другій сутичці за свою землячку Христині «помстилася» ще одна представниця Херсонщини, чемпіонка світу серед кадетів Кремзер Олена. Наступні дві втішні сутички львів'янка завершила перемогами. Спочатку над Кравченко А. з Київської області (6 : 4), а згодом над Левчун О. з Рівного (10 : 2). У підсумку Христина посіла третє місце.

У ваговій категорії 58 кг незаперечним фаворитом вважалась чемпіонка світу 2015 р. львів'янка Оксана Гергель. Однак вона несподівано поступилась Марії Ільчишин. Впевнену перемогу тут здобула львівська спартаківка Ірина Гусяк. Усі свої чотири поєдинки Ірина завершила на туше, при чому у фіналі вона поклала на лопатки кривдницю чемпіонки світу Марію Ільчишин і стала володаркою кубка України.

У ваговій категорії 60 кг Вольська Соломія стартувала з двох перемог. Спочатку під натиском Соломії не встояла її землячка Лукінська В. (6 : 0), а згодом Андрієнко Н. з Житомира (12 : 2). Однак перемогти чемпіонку світу серед дорослих Ганну Василенко  з Одеси нашій спортсменці ще не до снаги, хоча вона чинила достойний опір. В результаті - поразка з рахунком 4 : 6. У боротьбі за третє місце жереб звів двох львівських спартаківок - Соломію Вольську і Ангеліну Лисак. На цей раз Соломія виявилась сильнішою і у підсумку виборола бронзову нагороду. Ангеліна посіла п'яте місце.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з хорошим виступом і бажаємо нових перемог на борцівських килимах.